Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 45934479・Zámocká 8, 81101 Bratislava・Založené 2010
Obrat 2024
296 tis. €
−50 %Zisk 2024
−1 349 €
−159 %Aktíva
233 tis. €
−28 %Vlastný kapitál
51 tis. €
−2,6 %Zadlženosť
78,1 %
−5,6 ppHrubá marža
27,8 %
+11 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-0,5 %
−0,8 ppZisk / výnosy
ROA
-0,6 %
−1,3 ppRentabilita aktív
ROE
-2,6 %
−7,0 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,29
+6,8 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
571 €
−82 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
336,3 %
+310 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
52 tis. €
−4,9 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
10,1 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 374 tis. € | 412 tis. € | 591 tis. € | 296 tis. € |
| Pridaná hodnota | 73 tis. € | 87 tis. € | 101 tis. € | 82 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 374 tis. € | 414 tis. € | 591 tis. € | 296 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 2 154 € | 751 € | 2 284 € | −1 349 € |
| Daň z príjmov | 686 € | 626 € | 826 € | 1 920 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 197 tis. € | 108 tis. € | 321 tis. € | 233 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 197 tis. € | 108 tis. € | 321 tis. € | 233 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 26 tis. € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 103 tis. € | 75 tis. € | 267 tis. € | 158 tis. € |
| Finančné účty | 68 tis. € | 32 tis. € | 54 tis. € | 75 tis. € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 197 tis. € | 108 tis. € | 321 tis. € | 233 tis. € |
| Vlastné imanie | 60 tis. € | 50 tis. € | 52 tis. € | 51 tis. € |
| Základné imanie | 33 tis. € | 33 tis. € | 33 tis. € | 33 tis. € |
| HV minulých rokov | 25 tis. € | 16 tis. € | 17 tis. € | 19 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 2 154 € | 751 € | 2 284 € | −1 349 € |
| Záväzky | 137 tis. € | 57 tis. € | 269 tis. € | 182 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 661 € | 1 040 € | 1 884 € | 582 € |
| Krátkodobé záväzky | 136 tis. € | 56 tis. € | 267 tis. € | 181 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
14 registrovaných činností
Adresa V Jamkách 351, 25063 Čakovičky, Česká republika
Adresa Na Hačálce 240, 25101 Tehov, Česká republika
Adresa Na Hačálce 197, 25101 Tehov, Česká republika
Adresa Pobočná 1324/16, 14100 Praha 4 - Michle, Česká republika
Adresa Bílinská 515, 19000 Praha 9, Česká republika
Adresa Mesačná 11, 82102 Bratislava, Slovenská republika
Adresa V Jamkách 351, 25063 Čakovičky, Česká republika
Adresa Na Hačálce 197, 25101 Tehov, Česká republika
Adresa Na Hačálce 240, 25101 Tehov, Česká republika
Adresa V Jamkách 351, 25063 Čakovičky, Česká republika
Adresa Na Hačálce 197, 25101 Tehov, Česká republika
Adresa Pobočná 1324/16, 14100 Praha 4 - Michle, Česká republika
Adresa Tehov 240, 25101 Tehov, Česká republika
Adresa Bílinská 515, 19000 Praha 9, Česká republika
Adresa Tehov 197, 25101 Tehov, Česká republika
Adresa Mesačná 11, 82102 Bratislava, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
4 zápisy z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.