Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 45934797・Kaštieľska 636/20A, 92221 Moravany nad Váhom・Založené 2010
Obrat 2025
16 tis. €
−14 %Zisk 2025
−4 117 €
−1 179 %Aktíva
5 041 €
−42 %Vlastný kapitál
2 473 €
−62 %Zadlženosť
50,9 %
+26 ppHrubá marža
46,9 %
−22 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-26,4 %
−25 ppZisk / výnosy
ROA
-81,7 %
−78 ppRentabilita aktív
ROE
-166,5 %
−162 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
2,85
−31 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−3 777 €
−21 083 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-9,0 %
−1 898 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
3 271 €
−38 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
4,9 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 34 tis. € | 18 tis. € | 18 tis. € | 16 tis. € |
| Pridaná hodnota | 28 tis. € | 9 825 € | 13 tis. € | 7 326 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 34 tis. € | 19 tis. € | 18 tis. € | 16 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 13 tis. € | −368 € | −322 € | −4 117 € |
| Daň z príjmov | 1 066 € | 11 € | 340 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 16 tis. € | 9 943 € | 8 731 € | 5 041 € |
| Neobežný majetok | 8 753 € | 5 252 € | 1 751 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 8 753 € | 5 252 € | 1 751 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 7 341 € | 4 691 € | 6 980 € | 5 041 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 3 420 € | 1 524 € | 1 464 € | 1 407 € |
| Finančné účty | 3 921 € | 3 167 € | 5 516 € | 3 634 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 16 tis. € | 9 943 € | 8 731 € | 5 041 € |
| Vlastné imanie | 13 tis. € | 8 313 € | 6 590 € | 2 473 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | −13 tis. € | 81 € | −288 € | −610 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 13 tis. € | −368 € | −322 € | −4 117 € |
| Záväzky | 3 413 € | 1 630 € | 2 141 € | 2 568 € |
| Dlhodobé záväzky | 514 € | 484 € | 452 € | 798 € |
| Krátkodobé záväzky | 2 899 € | 1 146 € | 1 689 € | 1 770 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
16 registrovaných činností
Adresa Kaštieľska 636/20A, 92221 Moravany nad Váhom, Slovenská republika
Adresa Slnečná 1392/31, 92221 Moravany nad Váhom, Slovenská republika
Adresa Kaštieľska 173/20, 92221 Moravany nad Váhom, Slovenská republika
Adresa Staničná 502/3, 92241 Drahovce, Slovenská republika
Adresa Kaštieľska 636/20A, 92221 Moravany nad Váhom, Slovenská republika
Adresa Kaštieľska 173/20, 92221 Moravany nad Váhom, Slovenská republika
Adresa Trakovice 517, 91933 Trakovice, Slovenská republika
Adresa Kaštieľska 173/20, 92221 Moravany nad Váhom, Slovenská republika
Adresa Staničná 502/3, 92241 Drahovce, Slovenská republika
Adresa Slnečná 1392/31, 92221 Moravany nad Váhom, Slovenská republika
Adresa Staničná 502/3, 92241 Drahovce, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.