Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 45940991・Murgašova 994/10, 02401 Kysucké Nové Mesto・Založené 2010
Obrat 2025
32 tis. €
−14 %Zisk 2025
644 €
−9,6 %Aktíva
60 tis. €
−1,2 %Vlastný kapitál
4 775 €
+16 %Zadlženosť
92,1 %
−1,1 ppHrubá marža
59,6 %
−1,9 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
2,0 %
+0,1 ppZisk / výnosy
ROA
1,1 %
−0,1 ppRentabilita aktív
ROE
13,5 %
−3,7 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,94
+0,4 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
984 €
−11 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
34,6 %
−1,4 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−3 309 €
+7,9 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-25,8 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 1,06 mil. € | 37 tis. € | 36 tis. € | 32 tis. € |
| Pridaná hodnota | 26 tis. € | 26 tis. € | 22 tis. € | 19 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 1,06 mil. € | 37 tis. € | 37 tis. € | 32 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 2 617 € | 3 564 € | 712 € | 644 € |
| Daň z príjmov | 1 221 € | 976 € | 399 € | 340 € |
| Daň z príjmov splatná | 1 221 € | 976 € | 399 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 68 tis. € | 64 tis. € | 61 tis. € | 60 tis. € |
| Neobežný majetok | 21 tis. € | 14 tis. € | 6 945 € | 6 944 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 21 tis. € | 14 tis. € | 6 945 € | 6 944 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 46 tis. € | 49 tis. € | 53 tis. € | 52 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | 1 517 € | 1 190 € | 1 051 € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 46 tis. € | 47 tis. € | 52 tis. € | 51 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 619 € | 764 € | 945 € | 1 282 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 68 tis. € | 64 tis. € | 61 tis. € | 60 tis. € |
| Vlastné imanie | −144 € | 3 420 € | 4 131 € | 4 775 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 284 € | 416 € | 500 € | 500 € |
| HV minulých rokov | −8 045 € | −5 560 € | −2 081 € | −1 369 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 2 617 € | 3 564 € | 712 € | 644 € |
| Záväzky | 68 tis. € | 60 tis. € | 57 tis. € | 56 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 207 € | 191 € | 168 € | 142 € |
| Krátkodobé záväzky | 68 tis. € | 60 tis. € | 57 tis. € | 55 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
8 registrovaných činností
Adresa Murgašova 994/10, 02401 Kysucké Nové Mesto, Slovenská republika
Adresa Murgašova 994/10, 02401 Kysucké Nové Mesto, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.