Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 45948372・Šancová 4019/72, 81105 Bratislava - mestská časť Staré Mesto・Založené 2010
Obrat 2025
187 tis. €
+525 %Zisk 2025
1 853 €
+105 %Aktíva
200 tis. €
+31 %Vlastný kapitál
−59 tis. €
+3,1 %Zadlženosť
129,2 %
−10 ppHrubá marža
34,1 %
−36 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
1,0 %
+119 ppZisk / výnosy
ROA
0,9 %
+24 ppRentabilita aktív
ROE
-3,2 %
−62 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,03
−47 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
2 813 €
+108 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
34,1 %
+35 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−92 tis. €
+26 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
12,2 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 45 tis. € | 30 tis. € | 30 tis. € | 33 tis. € |
| Pridaná hodnota | 29 tis. € | 10 tis. € | 21 tis. € | 11 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 171 tis. € | 97 tis. € | 30 tis. € | 187 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 41 tis. € | −24 tis. € | −35 tis. € | 1 853 € |
| Daň z príjmov | 8 856 € | 0 € | 386 € | 960 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 22 tis. € | 184 tis. € | 153 tis. € | 200 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 151 tis. € | 145 tis. € | 198 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 151 tis. € | 145 tis. € | 198 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 22 tis. € | 33 tis. € | 7 487 € | 2 864 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 5 804 € | 5 214 € | 0 € | 1 845 € |
| Finančné účty | 16 tis. € | 28 tis. € | 7 487 € | 1 019 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 22 tis. € | 184 tis. € | 153 tis. € | 200 tis. € |
| Vlastné imanie | −1 264 € | −25 tis. € | −60 tis. € | −59 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | −47 tis. € | −6 763 € | −30 tis. € | −65 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 41 tis. € | −24 tis. € | −35 tis. € | 1 853 € |
| Záväzky | 23 tis. € | 209 tis. € | 213 tis. € | 259 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 21 € | 81 tis. € | 78 tis. € | 136 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 15 tis. € | 118 tis. € | 133 tis. € | 95 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 23 tis. € |
| Bankové úvery krátkodobé | 8 433 € | 10 tis. € | 2 417 € | 5 004 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
23 registrovaných činností
Adresa Šancová 4019/72, 81105 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika
Adresa Šancová 4019/72, 81105 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika
Adresa Opavská 10229/26A, 83101 Bratislava - mestská časť Nové Mesto, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
4 zápisy z obchodného registra
PISTOLERO s. r. o.
Šancová 4019/72, 81105 Bratislava - mestská časť Staré Mesto
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.