Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 45961026・Požiarnická 3/384, 90051 Zohor・Založené 2010
Obrat 2025
15 tis. €
+1,0 %Zisk 2025
2 081 €
−44 %Aktíva
23 tis. €
+7,9 %Vlastný kapitál
19 tis. €
+13 %Zadlženosť
17,6 %
−3,4 ppHrubá marža
22,5 %
−11 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
13,5 %
−11 ppZisk / výnosy
ROA
9,2 %
−8,6 ppRentabilita aktív
ROE
11,1 %
−11 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
5,69
+19 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
2 421 €
−45 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
14,0 %
−1,0 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
19 tis. €
+13 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-25,8 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 19 tis. € | 13 tis. € | 15 tis. € | 15 tis. € |
| Pridaná hodnota | 7 060 € | 2 549 € | 5 089 € | 3 484 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 19 tis. € | 13 tis. € | 15 tis. € | 15 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 5 884 € | 1 725 € | 3 745 € | 2 081 € |
| Daň z príjmov | 1 039 € | 312 € | 663 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 16 tis. € | 17 tis. € | 21 tis. € | 23 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 16 tis. € | 17 tis. € | 21 tis. € | 23 tis. € |
| Zásoby | 31 € | 32 € | 33 € | 33 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 856 € | 856 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 3 279 € | 2 339 € | 2 492 € | 1 305 € |
| Finančné účty | 12 tis. € | 13 tis. € | 19 tis. € | 21 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 16 tis. € | 17 tis. € | 21 tis. € | 23 tis. € |
| Vlastné imanie | 11 tis. € | 13 tis. € | 17 tis. € | 19 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | −493 € | 5 678 € | 7 403 € | 11 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 5 884 € | 1 725 € | 3 745 € | 2 081 € |
| Záväzky | 4 501 € | 3 609 € | 4 408 € | 3 993 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 4 501 € | 3 609 € | 4 408 € | 3 993 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
19 registrovaných činností
Adresa Požiarnická 3/384, 90051 Zohor, Slovenská republika
Adresa Záruby 13560/8, 83101 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Kolískova 2993/2, 84105 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Sputnikova 6, 82102 Bratislava - Ružinov, Slovenská republika
Adresa Sputnikova 6, 82102 Bratislava - Ružinov, Slovenská republika
Adresa Račianske mýto 1/c, 83102 Bratislava - Nové Mesto, Slovenská republika
Adresa Požarnická 3/384, 90051 Zohor, Slovenská republika
Adresa Požiarnická 3/384, 90051 Zohor, Slovenská republika
Adresa Záruby 13560/8, 83101 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Kolískova 2993/2, 84105 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Sputnikova 6, 82102 Bratislava - Ružinov, Slovenská republika
Adresa Sputnikova 6, 82102 Bratislava - Ružinov, Slovenská republika
Adresa Račianske mýto 1/c, 83102 Bratislava - Nové Mesto, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
3 zápisy z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.