Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 45962481・Gunduličova 4, 811 05 Bratislava - mestská časť Staré Mesto・Založené 2010
Obrat 2024
140 tis. €
+72 %Zisk 2024
27 tis. €
+1 344 %Aktíva
175 tis. €
+119 %Vlastný kapitál
39 tis. €
+39 %Zadlženosť
77,7 %
+13 ppHrubá marža
63,0 %
+16 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
19,5 %
+17 ppZisk / výnosy
ROA
15,6 %
+13 ppRentabilita aktív
ROE
69,9 %
+63 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,29
−17 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
35 tis. €
+1 344 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
21,0 %
Daň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
39 tis. €
+39 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-0,0 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 3 948 € | 87 tis. € | 82 tis. € | 140 tis. € |
| Pridaná hodnota | −9 552 € | 62 tis. € | 38 tis. € | 88 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 9 655 € | 87 tis. € | 82 tis. € | 140 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −18 tis. € | 42 tis. € | 1 892 € | 27 tis. € |
| Daň z príjmov | 0 € | 2 819 € | 503 € | 7 266 € |
| Daň z príjmov splatná | 0 € | 2 819 € | 503 € | 7 266 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 25 tis. € | 71 tis. € | 80 tis. € | 175 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 24 tis. € | 71 tis. € | 80 tis. € | 174 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | −13 tis. € | 38 tis. € | 43 tis. € | 151 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 37 tis. € | 33 tis. € | 36 tis. € | 23 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 245 € | 425 € | 492 € | 690 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 25 tis. € | 71 tis. € | 80 tis. € | 175 tis. € |
| Vlastné imanie | −16 tis. € | 26 tis. € | 28 tis. € | 39 tis. € |
| Základné imanie | 6 250 € | 6 250 € | 6 250 € | 6 250 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 500 € | 500 € | 500 € | 500 € |
| HV minulých rokov | −9 175 € | −28 tis. € | 15 tis. € | 0 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −18 tis. € | 42 tis. € | 1 892 € | 27 tis. € |
| Záväzky | 41 tis. € | 45 tis. € | 52 tis. € | 136 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 110 € | 211 € | 355 € | 559 € |
| Krátkodobé záväzky | 40 tis. € | 45 tis. € | 52 tis. € | 136 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
14 registrovaných činností
Adresa Slepá ulica 314/4, 03242 Vavrišovo, Slovenská republika
Adresa Podzimní 30, 46601 Jablonec nad Nisou, Česká republika
Adresa Wolkerova 804, 47201 Doksy, Česká republika
Adresa Vavrišovo 314, 03242 Vavrišovo, Slovenská republika
Adresa Podzimní 30, 46601 Jablonec nad Nisou, Česká republika
Adresa Wolkerova 804, 47201 Doksy, Česká republika
Adresa Slepá ulica 314/4, 03242 Vavrišovo, Slovenská republika
Adresa Podzimní 30, 46601 Jablonec nad Nisou, Česká republika
Adresa Wolkerova 804, 47201 Doksy, Česká republika
Adresa Vavrišovo 314, 03242 Vavrišovo, Slovenská republika
Adresa Podzimní 30, 46601 Jablonec nad Nisou, Česká republika
Adresa Wolkerova 804, 47201 Doksy, Česká republika
Zapísané v OR SR
4 zápisy z obchodného registra
Injoy agency s.r.o.
Gunduličova 4, 811 05 Bratislava - mestská časť Staré Mesto
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.