Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 45973083・Osloboditeľov 3185/34, 010 01 Žilina・Založené 2010
Obrat 2025
25 tis. €
+52 %Zisk 2025
12 tis. €
+121 %Aktíva
11 tis. €
+37 %Vlastný kapitál
7 223 €
+246 %Zadlženosť
31,4 %
−133 ppHrubá marža
64,9 %
+11 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
47,8 %
+15 ppZisk / výnosy
ROA
115,4 %
+44 ppRentabilita aktív
ROE
168,3 %
+280 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
2,14
+818 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
14 tis. €
+113 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
11,2 %
−3,3 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
3 762 €
+139 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
11,0 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 3 510 € | 12 tis. € | 16 tis. € | 25 tis. € |
| Pridaná hodnota | −2 597 € | 4 324 € | 8 638 € | 17 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 3 618 € | 12 tis. € | 17 tis. € | 25 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −3 207 € | 1 529 € | 5 502 € | 12 tis. € |
| Daň z príjmov | 0 € | 61 € | 938 € | 1 536 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 8 145 € | 9 641 € | 7 691 € | 11 tis. € |
| Neobežný majetok | 7 001 € | 6 862 € | 4 754 € | 3 461 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 7 001 € | 6 862 € | 4 754 € | 3 461 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 1 144 € | 2 779 € | 2 937 € | 7 074 € |
| Zásoby | 64 € | 50 € | 57 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 924 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 156 € | 2 729 € | 2 880 € | 7 074 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 8 145 € | 9 641 € | 7 691 € | 11 tis. € |
| Vlastné imanie | −12 tis. € | −10 tis. € | −4 932 € | 7 223 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | −14 tis. € | −17 tis. € | −16 tis. € | −10 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −3 207 € | 1 529 € | 5 502 € | 12 tis. € |
| Záväzky | 20 tis. € | 20 tis. € | 13 tis. € | 3 312 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 20 tis. € | 20 tis. € | 13 tis. € | 3 312 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
22 registrovaných činností
Adresa Osloboditeľov 3185/34, 01001 Žilina, Slovenská republika
Adresa Hájske 301, 95133 Hájske, Slovenská republika
Adresa Osloboditeľov 3185/34, 01001 Žilina, Slovenská republika
Adresa Hájske 301, 95133 Hájske, Slovenská republika
Adresa Osloboditeľov 3185/34, 01001 Žilina, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.