Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 45977054・Gogoľova 3, 851 01 Bratislava・Založené 2010
Obrat 2025
784 tis. €
−24 %Zisk 2025
48 tis. €
−54 %Aktíva
164 tis. €
−15 %Vlastný kapitál
102 tis. €
−35 %Zadlženosť
37,9 %
+19 ppHrubá marža
18,2 %
−3,0 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
6,1 %
−4,0 ppZisk / výnosy
ROA
29,0 %
−25 ppRentabilita aktív
ROE
46,8 %
−20 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
2,67
−51 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
61 tis. €
−54 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
22,1 %
+0,6 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
102 tis. €
−35 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-2,0 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 978 tis. € | 1,02 mil. € | 1,04 mil. € | 784 tis. € |
| Pridaná hodnota | 155 tis. € | 226 tis. € | 220 tis. € | 143 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 978 tis. € | 1,02 mil. € | 1,04 mil. € | 784 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 52 tis. € | 89 tis. € | 104 tis. € | 48 tis. € |
| Daň z príjmov | 14 tis. € | 24 tis. € | 28 tis. € | 13 tis. € |
| Daň z príjmov splatná | 14 tis. € | 24 tis. € | 28 tis. € | 13 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 172 tis. € | 191 tis. € | 192 tis. € | 164 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 171 tis. € | 191 tis. € | 191 tis. € | 163 tis. € |
| Zásoby | 63 tis. € | 42 tis. € | 31 tis. € | 65 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 74 tis. € | 66 tis. € | 80 tis. € | 23 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 34 tis. € | 82 tis. € | 80 tis. € | 75 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 694 € | 720 € | 755 € | 771 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 172 tis. € | 191 tis. € | 192 tis. € | 164 tis. € |
| Vlastné imanie | 95 tis. € | 140 tis. € | 156 tis. € | 102 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 500 € | 500 € | 500 € | 500 € |
| HV minulých rokov | 37 tis. € | 45 tis. € | 47 tis. € | 49 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 52 tis. € | 89 tis. € | 104 tis. € | 48 tis. € |
| Záväzky | 77 tis. € | 51 tis. € | 36 tis. € | 62 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 1 834 € | 1 170 € | 213 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 74 tis. € | 49 tis. € | 35 tis. € | 61 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 1 000 € | 1 000 € | 1 000 € | 1 100 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
4 registrované činnosti
Adresa Komárnická 18, 82103 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Stračia 1, 94901 Nitra, Slovenská republika
Adresa Komárnická 18, 82103 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Stračia 1, 94901 Nitra, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.