Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 45979863・Doležalova 3424/15, 821 04 Bratislava - mestská časť Ružinov・Založené 2011
Obrat 2025
1,66 mil. €
+24 %Zisk 2025
214 tis. €
+1 266 %Aktíva
1,48 mil. €
+15 %Vlastný kapitál
580 tis. €
+59 %Zadlženosť
60,7 %
−11 ppHrubá marža
22,8 %
−9,1 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
12,9 %
+12 ppZisk / výnosy
ROA
14,5 %
+13 ppRentabilita aktív
ROE
36,9 %
+33 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
4,62
−2,7 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
272 tis. €
+1 262 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
21,2 %
−0,2 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
540 tis. €
−16 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
0,2 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 1,71 mil. € | 1,27 mil. € | 1,31 mil. € | 1,29 mil. € |
| Pridaná hodnota | 545 tis. € | 404 tis. € | 417 tis. € | 295 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 1,71 mil. € | 1,29 mil. € | 1,34 mil. € | 1,66 mil. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 185 tis. € | 43 tis. € | 16 tis. € | 214 tis. € |
| Daň z príjmov | 50 tis. € | 13 tis. € | 4 265 € | 57 tis. € |
| Daň z príjmov splatná | 50 tis. € | 13 tis. € | 4 265 € | 57 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 1,15 mil. € | 843 tis. € | 1,29 mil. € | 1,48 mil. € |
| Neobežný majetok | 298 tis. € | 285 tis. € | 468 tis. € | 780 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 298 tis. € | 285 tis. € | 468 tis. € | 780 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 850 tis. € | 556 tis. € | 816 tis. € | 689 tis. € |
| Zásoby | 76 € | 76 € | 46 tis. € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 640 tis. € | 360 tis. € | 450 tis. € | 147 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 210 tis. € | 197 tis. € | 320 tis. € | 542 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 2 142 € | 2 142 € | 4 720 € | 8 108 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 1,15 mil. € | 843 tis. € | 1,29 mil. € | 1,48 mil. € |
| Vlastné imanie | 621 tis. € | 350 tis. € | 366 tis. € | 580 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 0 € | 0 € | 2 150 € | 2 934 € |
| HV minulých rokov | 431 tis. € | 302 tis. € | 343 tis. € | 358 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 185 tis. € | 43 tis. € | 16 tis. € | 214 tis. € |
| Záväzky | 529 tis. € | 493 tis. € | 923 tis. € | 897 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 222 tis. € | 259 tis. € | 237 tis. € | 116 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 305 tis. € | 119 tis. € | 172 tis. € | 149 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 2 700 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 116 tis. € | 300 tis. € | 632 tis. € |
| Bankové úvery krátkodobé | −640 € | −687 € | 214 tis. € | −98 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
10 registrovaných činností
Adresa Karpatské námestie 10/A, 83106 Bratislava - mestská časť Rača, Slovenská republika
Adresa Karpatské námestie 10/A, 83106 Bratislava - mestská časť Rača, Slovenská republika
Adresa Karpatské námestie 10/A, 83106 Bratislava - mestská časť Rača, Slovenská republika
Adresa Karpatské námestie 10/A, 83106 Bratislava - mestská časť Rača, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
Pressburgpress s.r.o.
Doležalova 3424/15, 821 04 Bratislava - mestská časť Ružinov
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.