Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 45983194・Mierová 2, 06601 Humenné・Založené 2011
Obrat 2025
97 tis. €
+45 %Zisk 2025
24 tis. €
+61 031 %Aktíva
199 tis. €
+16 %Vlastný kapitál
170 tis. €
+16 %Zadlženosť
14,8 %
−0,3 ppHrubá marža
56,8 %
−12 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
24,6 %
+25 ppZisk / výnosy
ROA
11,9 %
+12 ppRentabilita aktív
ROE
14,0 %
+14 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
8,51
−25 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
26 tis. €
+2 102 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
10,0 %
−93 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
175 tis. €
+13 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-11,5 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 346 tis. € | 378 tis. € | 67 tis. € | 92 tis. € |
| Pridaná hodnota | 115 tis. € | 113 tis. € | 46 tis. € | 52 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 347 tis. € | 378 tis. € | 67 tis. € | 97 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 23 tis. € | 9 837 € | −39 € | 24 tis. € |
| Daň z príjmov | 6 150 € | 13 tis. € | 1 238 € | 2 641 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 189 tis. € | 203 tis. € | 172 tis. € | 199 tis. € |
| Neobežný majetok | 15 tis. € | 9 752 € | 2 140 € | 1 141 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 15 tis. € | 9 752 € | 2 140 € | 1 141 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 174 tis. € | 193 tis. € | 170 tis. € | 198 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 680 € | 983 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 38 tis. € | 21 tis. € | 10 tis. € | 97 tis. € |
| Finančné účty | 136 tis. € | 172 tis. € | 159 tis. € | 100 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 189 tis. € | 203 tis. € | 172 tis. € | 199 tis. € |
| Vlastné imanie | 136 tis. € | 146 tis. € | 146 tis. € | 170 tis. € |
| Základné imanie | 7 500 € | 7 500 € | 7 500 € | 7 500 € |
| HV minulých rokov | 104 tis. € | 127 tis. € | 137 tis. € | 137 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 23 tis. € | 9 837 € | −39 € | 24 tis. € |
| Záväzky | 53 tis. € | 57 tis. € | 26 tis. € | 30 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 7 489 € | 5 025 € | 2 672 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 45 tis. € | 52 tis. € | 15 tis. € | 23 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 8 431 € | 6 286 € |
| Rezervy | 773 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
13 registrovaných činností
Adresa Třebíčska 1834/5, 06601 Humenné, Slovenská republika
Adresa Hrnčiarska 10, 06601 Humenné, Slovenská republika
Adresa Třebíčska 1834/5, 06601 Humenné, Slovenská republika
Adresa Železničná 795, 06783 Kamenica nad Cirochou, Slovenská republika
Adresa Železničná 795, 06783 Kamenica nad Cirochou, Slovenská republika
Adresa Dargovských hrdinov 6, 06601 Humenné, Slovenská republika
Adresa Železničná 795, 06783 Kamenica nad Cirochou, Slovenská republika
Adresa Hrnčiarska 10, 06601 Humenné, Slovenská republika
Adresa Železničná 795, 06783 Kamenica nad Cirochou, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.