Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 45984778・Viničná 31, 94064 Nové Zámky・Založené 2011
Obrat 2025
231 tis. €
−7,3 %Zisk 2025
1 828 €
+103 %Aktíva
137 tis. €
−10 %Vlastný kapitál
63 tis. €
+3,0 %Zadlženosť
53,8 %
−5,9 ppHrubá marža
47,9 %
+24 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
0,8 %
+22 ppZisk / výnosy
ROA
1,3 %
+36 ppRentabilita aktív
ROE
2,9 %
+89 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
2,67
+17 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
2 788 €
+105 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
34,4 %
+36 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
42 tis. €
+3,1 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-0,3 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 338 tis. € | 338 tis. € | 218 tis. € | 229 tis. € |
| Pridaná hodnota | 112 tis. € | 96 tis. € | 52 tis. € | 110 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 369 tis. € | 394 tis. € | 249 tis. € | 231 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 1 987 € | 418 € | −53 tis. € | 1 828 € |
| Daň z príjmov | 707 € | 279 € | 960 € | 960 € |
| Daň z príjmov splatná | 707 € | 279 € | 960 € | 960 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 169 tis. € | 186 tis. € | 153 tis. € | 137 tis. € |
| Neobežný majetok | 93 tis. € | 87 tis. € | 80 tis. € | 70 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 93 tis. € | 87 tis. € | 80 tis. € | 70 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 76 tis. € | 99 tis. € | 73 tis. € | 67 tis. € |
| Zásoby | 7 126 € | 8 756 € | 51 tis. € | 50 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 22 tis. € | 37 tis. € | 19 tis. € | 9 640 € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 47 tis. € | 53 tis. € | 2 361 € | 7 693 € |
| Časové rozlíšenie | 171 € | 432 € | 299 € | 418 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 169 tis. € | 186 tis. € | 153 tis. € | 137 tis. € |
| Vlastné imanie | 114 tis. € | 115 tis. € | 62 tis. € | 63 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 500 € | 500 € | 500 € | 500 € |
| HV minulých rokov | 107 tis. € | 109 tis. € | 109 tis. € | 56 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 1 987 € | 418 € | −53 tis. € | 1 828 € |
| Záväzky | 55 tis. € | 71 tis. € | 91 tis. € | 74 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 3 710 € | 4 079 € | 41 tis. € | 39 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 40 tis. € | 65 tis. € | 32 tis. € | 25 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 8 216 € | 0 € | 15 tis. € | 5 602 € |
| Rezervy | 2 311 € | 2 042 € | 3 022 € | 4 218 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
9 registrovaných činností
Adresa Šafárikova 4583/6, 94002 Nové Zámky, Slovenská republika
Adresa Šafárikova 6, 94001 Nové Zámky, Slovenská republika
Adresa Podzámska 1, 94061 Nové Zámky, Slovenská republika
Adresa Šafárikova 4583/6, 94001 Nové Zámky, Slovenská republika
Adresa Podzámska 1, 94061 Nové Zámky, Slovenská republika
Adresa Šafárikova 4583/6, 94001 Nové Zámky, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.