Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 45985472・Cintorínska 13, 90091 Limbach・Založené 2011
Obrat 2025
92 tis. €
+5,4 %Zisk 2025
11 tis. €
+95 %Aktíva
126 tis. €
+10 %Vlastný kapitál
116 tis. €
+11 %Zadlženosť
8,2 %
−0,6 ppHrubá marža
39,8 %
+4,3 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
12,4 %
+5,7 ppZisk / výnosy
ROA
9,0 %
+3,9 ppRentabilita aktív
ROE
9,8 %
+4,2 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
13,26
+10 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
13 tis. €
+63 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
11,4 %
−14 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
113 tis. €
+12 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-2,8 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 101 tis. € | 83 tis. € | 87 tis. € | 92 tis. € |
| Pridaná hodnota | 35 tis. € | 27 tis. € | 31 tis. € | 36 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 101 tis. € | 83 tis. € | 87 tis. € | 92 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 13 tis. € | 3 839 € | 5 839 € | 11 tis. € |
| Daň z príjmov | 4 249 € | 1 651 € | 2 030 € | 1 469 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 104 tis. € | 109 tis. € | 114 tis. € | 126 tis. € |
| Neobežný majetok | 562 € | 2 950 € | 4 599 € | 3 626 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 562 € | 2 950 € | 4 599 € | 3 626 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 104 tis. € | 106 tis. € | 110 tis. € | 122 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 34 tis. € | 34 tis. € | 34 tis. € | 34 tis. € |
| Krátkodobé pohľadávky | 3 994 € | 13 tis. € | 8 795 € | 13 tis. € |
| Finančné účty | 66 tis. € | 59 tis. € | 67 tis. € | 76 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 104 tis. € | 109 tis. € | 114 tis. € | 126 tis. € |
| Vlastné imanie | 95 tis. € | 98 tis. € | 104 tis. € | 116 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 76 tis. € | 89 tis. € | 93 tis. € | 99 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 13 tis. € | 3 839 € | 5 839 € | 11 tis. € |
| Záväzky | 9 752 € | 10 tis. € | 10 tis. € | 10 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 202 € | 467 € | 358 € | 436 € |
| Krátkodobé záväzky | 8 970 € | 9 354 € | 9 110 € | 9 224 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 580 € | 567 € | 590 € | 617 € |
Vývoj daňových povinností
32 registrovaných činností
Adresa Cintorínska 13, 90091 Limbach, Slovenská republika
Adresa Cintorínska 13, 90091 Limbach, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
2 zápisy z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.