Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 45994277・Opoj 72, 91932 Opoj・Založené 2011
Obrat 2025
12 tis. €
−80 %Zisk 2025
−29 tis. €
+34 %Aktíva
110 tis. €
−13 %Vlastný kapitál
−175 tis. €
−20 %Zadlženosť
258,9 %
+43 ppHrubá marža
-113,9 %
−94 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-251,3 %
−176 ppZisk / výnosy
ROA
-26,7 %
+8,8 ppRentabilita aktív
ROE
16,8 %
−14 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,04
−17 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−29 tis. €
+33 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-1,2 %
+1,0 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−274 tis. €
−5,9 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-31,1 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 52 tis. € | 58 tis. € | 57 tis. € | 12 tis. € |
| Pridaná hodnota | −38 tis. € | 3 692 € | −12 tis. € | −13 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 53 tis. € | 58 tis. € | 60 tis. € | 12 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −59 tis. € | −27 tis. € | −45 tis. € | −29 tis. € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 960 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 158 tis. € | 155 tis. € | 126 tis. € | 110 tis. € |
| Neobežný majetok | 152 tis. € | 141 tis. € | 113 tis. € | 99 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 152 tis. € | 141 tis. € | 113 tis. € | 99 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 5 277 € | 14 tis. € | 12 tis. € | 11 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 2 712 € | 11 tis. € | 10 tis. € | 9 317 € |
| Finančné účty | 2 565 € | 2 673 € | 2 287 € | 1 443 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 158 tis. € | 155 tis. € | 126 tis. € | 110 tis. € |
| Vlastné imanie | −74 tis. € | −101 tis. € | −146 tis. € | −175 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | −20 tis. € | −79 tis. € | −106 tis. € | −151 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −59 tis. € | −27 tis. € | −45 tis. € | −29 tis. € |
| Záväzky | 231 tis. € | 256 tis. € | 271 tis. € | 285 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 231 tis. € | 256 tis. € | 271 tis. € | 285 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
16 registrovaných činností
Adresa Vladimíra Clementisa 6644/30, 91701 Trnava, Slovenská republika
Adresa Na pažiti 964/30, 91951 Špačince, Slovenská republika
Adresa Ul.Vladimíra Clementisa 6644/30, 91701 Trnava, Slovenská republika
Adresa Na pažiti 964/30, 91951 Špačince, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.