Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 46006923・Ľ. Podjavorinskej 5, 915 01 Nové Mesto nad Váhom・Založené 2011
Obrat 2024
3,78 mil. €
−9,9 %Zisk 2024
732 tis. €
−12 %Aktíva
1,21 mil. €
+5,9 %Vlastný kapitál
169 tis. €
+130 %Zadlženosť
69,7 %
−52 ppHrubá marža
33,9 %
+0,2 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
19,4 %
−0,4 ppZisk / výnosy
ROA
60,6 %
−12 ppRentabilita aktív
ROE
432,5 %
+580 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,05
+78 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
902 tis. €
−2,5 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
18,8 %
+8,3 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
39 tis. €
+107 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
0,4 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 1,69 mil. € | 4,34 mil. € | 4,19 mil. € | 3,78 mil. € |
| Pridaná hodnota | −485 tis. € | 1,01 mil. € | 1,41 mil. € | 1,28 mil. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 2,44 mil. € | 4,68 mil. € | 4,2 mil. € | 3,78 mil. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −309 tis. € | 589 tis. € | 828 tis. € | 732 tis. € |
| Daň z príjmov | 6 699 € | 90 tis. € | 97 tis. € | 170 tis. € |
| Daň z príjmov splatná | 6 699 € | 90 tis. € | 97 tis. € | 170 tis. € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 1,6 mil. € | 887 tis. € | 1,14 mil. € | 1,21 mil. € |
| Neobežný majetok | 405 tis. € | 394 tis. € | 325 tis. € | 336 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 405 tis. € | 394 tis. € | 325 tis. € | 336 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 1,19 mil. € | 419 tis. € | 811 tis. € | 866 tis. € |
| Zásoby | 72 € | 162 € | 274 € | 274 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 1,19 mil. € | 367 tis. € | 492 tis. € | 534 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 3 701 € | 52 tis. € | 319 tis. € | 331 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 4 376 € | 74 tis. € | 5 496 € | 7 563 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 1,6 mil. € | 887 tis. € | 1,14 mil. € | 1,21 mil. € |
| Vlastné imanie | −1,56 mil. € | −1,39 mil. € | −563 tis. € | 169 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 500 € | 500 € | 500 € | 500 € |
| HV minulých rokov | −1,26 mil. € | −1,99 mil. € | −1,4 mil. € | −568 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −309 tis. € | 589 tis. € | 828 tis. € | 732 tis. € |
| Záväzky | 1,68 mil. € | 2,01 mil. € | 1,39 mil. € | 842 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 8 697 € | 10 tis. € | 12 tis. € | 15 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 1,63 mil. € | 1,97 mil. € | 1,37 mil. € | 826 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 743 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 20 tis. € | 26 tis. € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 22 tis. € | 1 500 € | 1 500 € | 1 500 € |
| Časové rozlíšenie | 1,48 mil. € | 269 tis. € | 317 tis. € | 197 tis. € |
Vývoj daňových povinností
8 registrovaných činností
Adresa Jégého 16999/8, 82108 Bratislava-Ružinov, Slovenská republika
Adresa Hôrka 517, 05912 Hôrka, Slovenská republika
Adresa Jégého 16999/8, 82108 Bratislava-Ružinov, Slovenská republika
Adresa Hôrka 517, 05912 Hôrka, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
Triana Group, s. r. o.
Ľ. Podjavorinskej 5, 915 01 Nové Mesto nad Váhom
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.