Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 46009221・Za dráhou 21, 90201 Pezinok・Založené 2011
Obrat 2025
1,95 mil. €
+18 %Zisk 2025
11 tis. €
−66 %Aktíva
2,36 mil. €
+56 %Vlastný kapitál
274 tis. €
+4,1 %Zadlženosť
88,4 %
+5,8 ppHrubá marža
24,5 %
−2,0 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
0,6 %
−1,4 ppZisk / výnosy
ROA
0,5 %
−1,7 ppRentabilita aktív
ROE
4,0 %
−8,3 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,41
−5,4 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
23 tis. €
−47 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
52,0 %
+27 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
554 tis. €
+53 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
16,1 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 1,82 mil. € | 2,18 mil. € | 1,63 mil. € | 1,83 mil. € |
| Pridaná hodnota | 497 tis. € | 446 tis. € | 433 tis. € | 447 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 1,86 mil. € | 2,23 mil. € | 1,65 mil. € | 1,95 mil. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 17 tis. € | 24 tis. € | 32 tis. € | 11 tis. € |
| Daň z príjmov | 9 952 € | 9 247 € | 11 tis. € | 12 tis. € |
| Daň z príjmov splatná | 9 952 € | 9 247 € | 11 tis. € | 12 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 1,32 mil. € | 883 tis. € | 1,52 mil. € | 2,36 mil. € |
| Neobežný majetok | 106 tis. € | 133 tis. € | 418 tis. € | 464 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 106 tis. € | 133 tis. € | 418 tis. € | 464 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 1,21 mil. € | 742 tis. € | 1,1 mil. € | 1,89 mil. € |
| Zásoby | 750 tis. € | 510 tis. € | 883 tis. € | 1,58 mil. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 247 tis. € | 179 tis. € | 137 tis. € | 160 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 208 tis. € | 54 tis. € | 76 tis. € | 151 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 12 tis. € | 8 208 € | 3 281 € | 5 584 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 1,32 mil. € | 883 tis. € | 1,52 mil. € | 2,36 mil. € |
| Vlastné imanie | 393 tis. € | 237 tis. € | 263 tis. € | 274 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 500 € | 500 € | 500 € | 500 € |
| HV minulých rokov | 190 tis. € | 208 tis. € | 225 tis. € | 258 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 17 tis. € | 24 tis. € | 32 tis. € | 11 tis. € |
| Záväzky | 931 tis. € | 646 tis. € | 1,25 mil. € | 2,09 mil. € |
| Dlhodobé záväzky | 58 tis. € | 46 tis. € | 166 tis. € | 2 770 € |
| Krátkodobé záväzky | 470 tis. € | 247 tis. € | 734 tis. € | 1,34 mil. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 46 tis. € | 0 € | 0 € | 395 tis. € |
| Bankové úvery krátkodobé | 351 tis. € | 346 tis. € | 348 tis. € | 350 tis. € |
| Rezervy | 6 567 € | 7 809 € | 6 248 € | 2 398 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
31 registrovaných činností
Adresa Pezinská 1984/79B, 90081 Šenkvice, Slovenská republika
Adresa Modranská 61, 90081 Šenkvice, Slovenská republika
Adresa L. Novomeského 28, 90201 Pezinok, Slovenská republika
Adresa Pezinská 1984/79B, 90081 Šenkvice, Slovenská republika
Adresa Modranská 61, 90081 Šenkvice, Slovenská republika
Adresa L. Novomeského 28, 90201 Pezinok, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
4 zápisy z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.