Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 46014004・Poštová 4, 811 06 Bratislava・Založené 2011
Obrat 2025
32 tis. €
+7,1 %Zisk 2025
21 tis. €
−7,1 %Aktíva
32 tis. €
−3,6 %Vlastný kapitál
28 tis. €
−5,5 %Zadlženosť
12,4 %
+1,7 ppHrubá marža
75,8 %
−16 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
65,8 %
−10 ppZisk / výnosy
ROA
66,2 %
−2,5 ppRentabilita aktív
ROE
75,5 %
−1,3 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
7,26
−12 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
23 tis. €
−12 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
10,0 %
−5,0 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
25 tis. €
−3,3 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-0,1 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 30 tis. € | 30 tis. € | 30 tis. € | 32 tis. € |
| Pridaná hodnota | 18 tis. € | 24 tis. € | 28 tis. € | 24 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 30 tis. € | 30 tis. € | 30 tis. € | 32 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 15 tis. € | 20 tis. € | 23 tis. € | 21 tis. € |
| Daň z príjmov | 2 658 € | 3 633 € | 4 017 € | 2 347 € |
| Daň z príjmov splatná | 2 658 € | 3 633 € | 4 017 € | 2 347 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 24 tis. € | 35 tis. € | 33 tis. € | 32 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 4 014 € | 3 249 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 4 014 € | 3 249 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 24 tis. € | 35 tis. € | 29 tis. € | 29 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 16 tis. € | 17 tis. € | 14 tis. € | 17 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 8 142 € | 17 tis. € | 16 tis. € | 11 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 24 tis. € | 35 tis. € | 33 tis. € | 32 tis. € |
| Vlastné imanie | 22 tis. € | 27 tis. € | 30 tis. € | 28 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 930 € | 930 € | 930 € | 930 € |
| HV minulých rokov | 1 171 € | 1 171 € | 910 € | 910 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 15 tis. € | 20 tis. € | 23 tis. € | 21 tis. € |
| Záväzky | 2 264 € | 7 182 € | 3 523 € | 3 949 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 2 264 € | 7 182 € | 3 523 € | 3 949 € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
5 registrovaných činností
Adresa Poštová 4, 81103 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika
Adresa Palisády 9, 81103 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika
Adresa Palisády 9, 81103 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika
Adresa Palisády 9, 81103 Bratislava, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.