Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 46016643・Kemi 629/8, 03104 Liptovský Mikuláš・Založené 2011
Obrat 2025
406 tis. €
−20 %Zisk 2025
−38 tis. €
−82 %Aktíva
180 tis. €
−25 %Vlastný kapitál
−64 tis. €
−145 %Zadlženosť
135,4 %
+25 ppHrubá marža
17,9 %
+4,5 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-9,3 %
−5,2 ppZisk / výnosy
ROA
-21,0 %
−12 ppRentabilita aktív
ROE
59,2 %
−21 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,54
−21 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−36 tis. €
−111 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-5,3 %
+17 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−111 tis. €
−33 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
26,9 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 370 tis. € | 421 tis. € | 502 tis. € | 403 tis. € |
| Pridaná hodnota | 95 tis. € | 41 tis. € | 67 tis. € | 72 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 371 tis. € | 421 tis. € | 511 tis. € | 406 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 26 tis. € | −56 tis. € | −21 tis. € | −38 tis. € |
| Daň z príjmov | 7 137 € | 0 € | 3 840 € | 1 920 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 177 tis. € | 223 tis. € | 241 tis. € | 180 tis. € |
| Neobežný majetok | 3 750 € | 69 tis. € | 59 tis. € | 49 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 1 250 € | 69 tis. € | 59 tis. € | 49 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 2 500 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 173 tis. € | 154 tis. € | 182 tis. € | 131 tis. € |
| Zásoby | 164 tis. € | 133 tis. € | 144 tis. € | 103 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 895 € | 14 tis. € | 18 tis. € | 15 tis. € |
| Krátkodobé pohľadávky | −4 324 € | −1 722 € | 1 566 € | 1 834 € |
| Finančné účty | 13 tis. € | 9 166 € | 19 tis. € | 12 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 177 tis. € | 223 tis. € | 241 tis. € | 180 tis. € |
| Vlastné imanie | 51 tis. € | −5 215 € | −26 tis. € | −64 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 20 tis. € | 46 tis. € | −11 tis. € | −32 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 26 tis. € | −56 tis. € | −21 tis. € | −38 tis. € |
| Záväzky | 126 tis. € | 228 tis. € | 267 tis. € | 244 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 126 € | 236 € | 312 € | 466 € |
| Krátkodobé záväzky | 124 tis. € | 224 tis. € | 266 tis. € | 242 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 2 380 € | 4 166 € | 1 420 € | 1 766 € |
Vývoj daňových povinností
14 registrovaných činností
Adresa Kemi 629/8, 03104 Liptovský Mikuláš, Slovenská republika
Adresa Okoličianska 357/23, 03104 Liptovský Mikuláš, Slovenská republika
Adresa Jesenského 729/23, 03101 Liptovský Mikuláš, Slovenská republika
Adresa Kemi 629/8, 03104 Liptovský Mikuláš, Slovenská republika
Adresa Okoličianska 357/23, 03104 Liptovský Mikuláš, Slovenská republika
Adresa Kemi 629/8, 03104 Liptovský Mikuláš, Slovenská republika
Adresa Jesenského 729/23, 03101 Liptovský Mikuláš, Slovenská republika
Adresa Jesenského 729/23, 03101 Liptovský Mikuláš, Slovenská republika
Adresa Jesenského 729/23, 03101 Liptovský Mikuláš, Slovenská republika
Adresa Jesenského 729/23, 03101 Liptovský Mikuláš, Slovenská republika
Adresa Kemi 629/8, 03104 Liptovský Mikuláš, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.