Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 46032100・Rad L. N. Tolstého II 1904/13A, 97101 Prievidza・Založené 2011
Obrat 2025
220 tis. €
−0,1 %Zisk 2025
86 tis. €
+0,2 %Aktíva
118 tis. €
−28 %Vlastný kapitál
104 tis. €
−27 %Zadlženosť
11,6 %
−1,8 ppHrubá marža
91,9 %
+2,1 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
39,4 %
+0,1 ppZisk / výnosy
ROA
73,2 %
+21 ppRentabilita aktív
ROE
82,8 %
+22 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
11,32
+35 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
110 tis. €
+0,5 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
21,2 %
+0,2 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
107 tis. €
−23 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
12,9 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 148 tis. € | 180 tis. € | 220 tis. € | 218 tis. € |
| Pridaná hodnota | 120 tis. € | 159 tis. € | 197 tis. € | 200 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 149 tis. € | 180 tis. € | 220 tis. € | 220 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 10 tis. € | 50 tis. € | 86 tis. € | 86 tis. € |
| Daň z príjmov | 12 tis. € | 18 tis. € | 23 tis. € | 23 tis. € |
| Daň z príjmov splatná | 12 tis. € | 18 tis. € | 23 tis. € | 23 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 205 tis. € | 230 tis. € | 165 tis. € | 118 tis. € |
| Neobežný majetok | 29 tis. € | 18 tis. € | 6 583 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 29 tis. € | 18 tis. € | 6 583 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 175 tis. € | 211 tis. € | 157 tis. € | 117 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 164 tis. € | 163 tis. € | 98 tis. € | 48 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 11 tis. € | 48 tis. € | 59 tis. € | 69 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 1 173 € | 962 € | 1 476 € | 1 198 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 205 tis. € | 230 tis. € | 165 tis. € | 118 tis. € |
| Vlastné imanie | 173 tis. € | 202 tis. € | 143 tis. € | 104 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 1 400 € | 1 400 € | 1 400 € | 1 400 € |
| HV minulých rokov | 156 tis. € | 145 tis. € | 50 tis. € | 12 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 10 tis. € | 50 tis. € | 86 tis. € | 86 tis. € |
| Záväzky | 33 tis. € | 28 tis. € | 22 tis. € | 14 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 15 tis. € | 8 085 € | 1 887 € | 1 879 € |
| Krátkodobé záväzky | 17 tis. € | 19 tis. € | 19 tis. € | 10 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 1 346 € | 709 € | 1 504 € | 1 460 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
8 registrovaných činností
Adresa J. Francisciho 716/3, 97101 Prievidza, Slovenská republika
Adresa J. Francisciho 716/3, 97101 Prievidza, Slovenská republika
Adresa J. Francisciho 716/3, 97101 Prievidza, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
nu3sane s. r. o.
Rad L. N. Tolstého II 1904/13A, 97101 Prievidza
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.