Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 46032657・Nový záhon 2440/2, 831 54 Bratislava・Založené 2011
Obrat 2025
154 tis. €
+7,1 %Zisk 2025
8 665 €
+10 %Aktíva
246 tis. €
−25 %Vlastný kapitál
26 tis. €
+49 %Zadlženosť
89,3 %
−5,3 ppHrubá marža
55,4 %
+32 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
5,6 %
+0,2 ppZisk / výnosy
ROA
3,5 %
+1,1 ppRentabilita aktív
ROE
32,9 %
−12 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
2,21
+71 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
9 681 €
+9,1 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
10,5 %
−0,8 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
11 tis. €
+546 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
0,5 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 41 tis. € | 45 tis. € | 37 tis. € | 44 tis. € |
| Pridaná hodnota | 11 tis. € | 28 tis. € | 8 761 € | 24 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 125 tis. € | 47 tis. € | 144 tis. € | 154 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 5 892 € | −5 438 € | 7 871 € | 8 665 € |
| Daň z príjmov | 568 € | 0 € | 1 003 € | 1 016 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 380 tis. € | 376 tis. € | 329 tis. € | 246 tis. € |
| Neobežný majetok | 370 tis. € | 358 tis. € | 321 tis. € | 226 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 370 tis. € | 358 tis. € | 321 tis. € | 226 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 9 738 € | 18 tis. € | 7 327 € | 20 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 2 880 € | 2 500 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 6 858 € | 16 tis. € | 7 327 € | 20 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 380 tis. € | 376 tis. € | 329 tis. € | 246 tis. € |
| Vlastné imanie | 15 tis. € | 9 778 € | 18 tis. € | 26 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 3 824 € | 9 716 € | 4 277 € | 12 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 5 892 € | −5 438 € | 7 871 € | 8 665 € |
| Záväzky | 365 tis. € | 366 tis. € | 311 tis. € | 219 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 358 tis. € | 358 tis. € | 306 tis. € | 211 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 6 530 € | 7 920 € | 5 661 € | 8 871 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
10 registrovaných činností
Adresa Ružová 1146/3, 05001 Revúca, Slovenská republika
Adresa Nový záhon 2440/2, 83154 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Nový Záhon 2440/2, 83154 Bratislava - mestská časť Rača, Slovenská republika
Adresa Nový Záhon 2440/2, 83154 Bratislava III, Slovenská republika
Adresa užová 1146/3, 05001 Revúca, Slovenská republika
Adresa Nový záhon 2440/2, 83154 Bratislava, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
2 zápisy z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.