Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 46043284・Vlčie hrdlo 1037, 821 07 Bratislava・Založené 2011
Obrat 2024
1 800 €
−48 %Zisk 2024
−5 €
−100 %Aktíva
10 €
−100 %Vlastný kapitál
−6 052 €
−0,1 %Zadlženosť
60 620,0 %
+60 362 ppHrubá marža
33,5 %
−16 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-0,3 %
−37 ppZisk / výnosy
ROA
-50,0 %
−83 ppRentabilita aktív
ROE
0,1 %
+21 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,00
−100 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
335 €
−73 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
101,5 %
+101 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−6 052 €
−0,1 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-21,6 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 2 920 € | 2 920 € | 3 450 € | 1 800 € |
| Pridaná hodnota | 251 € | 752 € | 1 691 € | 603 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 3 170 € | 2 920 € | 3 450 € | 1 800 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 390 € | −251 € | 1 256 € | −5 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 0 € | 340 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 4 680 € | 4 165 € | 3 832 € | 10 € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 4 680 € | 4 165 € | 3 832 € | 10 € |
| Zásoby | 44 € | 44 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 10 € | 230 € | 510 € | 0 € |
| Finančné účty | 4 626 € | 3 891 € | 3 322 € | 10 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 4 680 € | 4 165 € | 3 832 € | 10 € |
| Vlastné imanie | −7 052 € | −7 303 € | −6 047 € | −6 052 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | −12 tis. € | −12 tis. € | −12 tis. € | −11 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 390 € | −251 € | 1 256 € | −5 € |
| Záväzky | 12 tis. € | 11 tis. € | 9 879 € | 6 062 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 8 666 € | 11 tis. € | 9 879 € | 6 062 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 3 066 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
21 registrovaných činností
Adresa Benkova Potôň 8, 93036 Horná Potôň, Slovenská republika
Adresa Devätinová 19, 82106 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Benkova Potôň 8, 93036 Horná Potôň, Slovenská republika
Adresa Devätinová 19, 82106 Bratislava, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.