Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 46053018・Gombaiho 6, 94501 Komárno・Založené 2011
Obrat 2017
5,39 mil. €
+148 %Zisk 2017
7 915 €
+65 %Aktíva
1,78 mil. €
+96 %Vlastný kapitál
3 594 €
+183 %Zadlženosť
99,8 %
−0,7 ppHrubá marža
0,4 %
−0,6 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
0,1 %
−0,1 ppZisk / výnosy
ROA
0,4 %
−0,1 ppRentabilita aktív
ROE
220,2 %
+331 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,02
+2,1 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
11 tis. €
+22 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
26,7 %
−19 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
27 tis. €
+670 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
128,3 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 450 tis. € | 1,68 mil. € | 2,16 mil. € | 5,36 mil. € |
| Pridaná hodnota | 6 723 € | 25 tis. € | 21 tis. € | 19 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 452 tis. € | 1,68 mil. € | 2,17 mil. € | 5,39 mil. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −13 tis. € | 6 900 € | 4 783 € | 7 915 € |
| Daň z príjmov | 960 € | 2 997 € | 4 050 € | 2 880 € |
| Položka | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 75 tis. € | 598 tis. € | 906 tis. € | 1,78 mil. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 34 tis. € | 24 tis. € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 34 tis. € | 24 tis. € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 75 tis. € | 564 tis. € | 882 tis. € | 1,78 mil. € |
| Zásoby | 70 tis. € | 488 tis. € | 95 tis. € | 391 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 4 429 € | 37 tis. € | 776 tis. € | 1,35 mil. € |
| Finančné účty | 679 € | 38 tis. € | 10 tis. € | 34 tis. € |
| Položka | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 75 tis. € | 598 tis. € | 906 tis. € | 1,78 mil. € |
| Vlastné imanie | −16 tis. € | −9 103 € | −4 321 € | 3 594 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | −7 885 € | −21 tis. € | −15 tis. € | −9 821 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −13 tis. € | 6 900 € | 4 783 € | 7 915 € |
| Záväzky | 91 tis. € | 608 tis. € | 910 tis. € | 1,77 mil. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 23 tis. € | 23 tis. € | 23 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 90 tis. € | 585 tis. € | 886 tis. € | 1,75 mil. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 42 € | 0 € | 45 € | 0 € |
| Rezervy | 300 € | 0 € | 870 € | 100 € |
Vývoj daňových povinností
4 registrované činnosti
Adresa Felsőöregszőlők 042666, 6400 Kiskunhalas, Maďarsko
Adresa Poľovnícka 1116/44, 93201 Veľký Meder, Slovenská republika
Adresa Cserepes utca 3/A, 6400 Kiskunhalas, Maďarsko
Adresa József Attila utca 33 3em. 15a., 1042 Budapest 04, Maďarsko
Adresa Hornozoborská, 118, 94901, Nitra, Sloveská republika
Adresa Felsőöregszőlők 042666, 6400 Kiskunhalas, Maďarsko
Adresa Poľovnícka 1116/44, 93201 Veľký Meder, Slovenská republika
Adresa Cserepes utca 3/A, 6400 Kiskunhalas, Maďarsko
Adresa József Attila utca 33 3em. 15a., 1042 Budapest 04, Maďarsko
Adresa Hornozoborská, 118, 94901, Nitra, Sloveská republika
Zapísané v OR SR
5 zápisov z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.