Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 46053093・Cyprichova 92, 83153 Bratislava・Založené 2011
Obrat 2025
16 tis. €
+24 %Zisk 2025
8 039 €
+186 %Aktíva
28 tis. €
+44 %Vlastný kapitál
21 tis. €
+62 %Zadlženosť
25,5 %
−8,2 ppHrubá marža
63,8 %
+26 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
50,7 %
+29 ppZisk / výnosy
ROA
28,6 %
+14 ppRentabilita aktív
ROE
38,4 %
+17 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
8,56
+22 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
8 932 €
+170 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
10,0 %
−5,0 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
24 tis. €
+56 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-1,4 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 7 924 € | 6 245 € | 13 tis. € | 16 tis. € |
| Pridaná hodnota | 4 826 € | 2 091 € | 4 828 € | 10 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 7 924 € | 6 245 € | 13 tis. € | 16 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 2 230 € | 1 405 € | 2 812 € | 8 039 € |
| Daň z príjmov | 393 € | 199 € | 496 € | 893 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 15 tis. € | 16 tis. € | 19 tis. € | 28 tis. € |
| Neobežný majetok | 225 € | 2 126 € | 1 583 € | 1 040 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 225 € | 2 126 € | 1 583 € | 1 040 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 15 tis. € | 14 tis. € | 18 tis. € | 27 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 538 € | 510 € | 363 € | 372 € |
| Finančné účty | 14 tis. € | 14 tis. € | 17 tis. € | 27 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 15 tis. € | 16 tis. € | 19 tis. € | 28 tis. € |
| Vlastné imanie | 8 629 € | 10 tis. € | 13 tis. € | 21 tis. € |
| Základné imanie | 10 tis. € | 10 tis. € | 10 tis. € | 10 tis. € |
| HV minulých rokov | −3 601 € | −2 371 € | −936 € | 1 876 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 2 230 € | 1 405 € | 2 812 € | 8 039 € |
| Záväzky | 6 421 € | 6 226 € | 6 549 € | 7 154 € |
| Dlhodobé záväzky | 3 997 € | 3 997 € | 3 997 € | 3 997 € |
| Krátkodobé záväzky | 2 424 € | 2 229 € | 2 552 € | 3 157 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
16 registrovaných činností
Adresa Krajná 7C, 82104 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika
Adresa Cyprichova 92, 83153 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Šulekova 34, 81103 Bratislava, Slovenská republika
Adresa SNP 15/9, 97231 Jalovec, Slovenská republika
Adresa Cyprichova 92, 83153 Bratislava - mestská časť Rača, Slovenská republika
Adresa Krajná 7C, 82104 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika
Adresa Cyprichova 92, 83153 Bratislava - mestská časť Rača, Slovenská republika
Adresa Cyprichova 92, 83153 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Krajná 7C, 82104 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika
Adresa Cyprichova 92, 83153 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Cyprichova 92, 83153 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Šulekova 34, 81103 Bratislava, Slovenská republika
Adresa SNP 15/9, 97231 Jalovec, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.