Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 46056726・Nový Partizán 729/18, 96231 Sliač・Založené 2011
Obrat 2024
128 tis. €
−65 %Zisk 2024
2 766 €
−71 %Aktíva
93 tis. €
−13 %Vlastný kapitál
57 tis. €
+5,1 %Zadlženosť
38,6 %
−11 ppHrubá marža
23,2 %
−0,4 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
2,2 %
−0,5 ppZisk / výnosy
ROA
3,0 %
−5,9 ppRentabilita aktív
ROE
4,9 %
−13 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
8,01
+171 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
3 501 €
−71 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
21,0 %
Daň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
41 tis. €
+1,5 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
8,8 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 315 tis. € | 379 tis. € | 363 tis. € | 128 tis. € |
| Pridaná hodnota | 39 tis. € | 62 tis. € | 85 tis. € | 30 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 315 tis. € | 379 tis. € | 363 tis. € | 128 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 9 711 € | 11 tis. € | 9 473 € | 2 766 € |
| Daň z príjmov | 2 581 € | 2 931 € | 2 518 € | 735 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 101 tis. € | 122 tis. € | 107 tis. € | 93 tis. € |
| Neobežný majetok | 57 tis. € | 68 tis. € | 46 tis. € | 46 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 57 tis. € | 68 tis. € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 46 tis. € | 46 tis. € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 44 tis. € | 54 tis. € | 62 tis. € | 47 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 30 tis. € | 14 tis. € | 47 tis. € | 29 tis. € |
| Finančné účty | 15 tis. € | 40 tis. € | 15 tis. € | 19 tis. € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 101 tis. € | 122 tis. € | 107 tis. € | 93 tis. € |
| Vlastné imanie | 31 tis. € | 45 tis. € | 54 tis. € | 57 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 17 tis. € | 29 tis. € | 40 tis. € | 49 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 9 711 € | 11 tis. € | 9 473 € | 2 766 € |
| Záväzky | 70 tis. € | 77 tis. € | 53 tis. € | 36 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 34 tis. € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 24 tis. € | 36 tis. € | 21 tis. € | 5 896 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 11 tis. € | 26 tis. € | 31 tis. € | 29 tis. € |
| Rezervy | 342 € | 1 034 € | 1 154 € | 1 136 € |
Vývoj daňových povinností
11 registrovaných činností
Adresa Nový Partizán 729/18, 96231 Sliač, Slovenská republika
Adresa Nový Partizán 729/18, 96231 Sliač, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.