Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 46063544・Radlinského 27, 81107 Bratislava - mestská časť Staré Mesto・Založené 2011
Obrat 2025
168 tis. €
+3,8 %Zisk 2025
80 tis. €
+108 %Výsledok hospodárenia po zdaneníAktívabez DPH
303 tis. €
−17 %Majetok celkom, uvedený bez DPHVlastný kapitál
237 tis. €
+3,6 %Aktíva po odpočítaní cudzích zdrojovZadlženosť
21,7 %
−15 ppZáväzky / aktíva celkomNedostupné – mikro účtovné jednotky túto položku vo výkaze nerozlišujú.
Hrubá marža
91,3 %
+31 ppHrubý zisk / tržbyAndromia skóre
—
Výsledok hospodárenia po zdanení podľa účtovnej závierky za každý rok. Záporná hodnota znamená stratu.
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru, teda príjmy z hlavnej činnosti firmy bez ostatných výnosov.
Vývoj daňových povinností
Daň celkom je daň z príjmov vykázaná vo výkaze ziskov a strát. Splatná daň je jej časť, ktorú firma za daný rok odvádza štátu.
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
47,4 %
+24 ppZisk / výnosy
Zisková marža
52,2 %
+27 ppZisk / tržby
ROA
26,3 %
+16 ppRentabilita aktív
ROE
33,6 %
+17 ppRentabilita vlastného imania
Rentabilita nákladov
90,3 %
+59 ppZisk / (výnosy − zisk)
Podiel pridanej hodnoty na výnosoch
83,0 %
+25 ppPridaná hodnota / výnosy
Zisk pred zdanením
102 tis. €
+109 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
21,5 %
+0,5 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
Súčet všetkých výnosov firmy za rok. Na rozdiel od tržieb zahŕňa aj predaj majetku, finančné a ostatné výnosy.
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 134 tis. € | 142 tis. € | 154 tis. € | 153 tis. € |
| Pridaná hodnota | 81 tis. € | 82 tis. € | 94 tis. € | 139 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 134 tis. € | 150 tis. € | 162 tis. € | 168 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 36 tis. € | 35 tis. € | 38 tis. € | 80 tis. € |
| Daň z príjmov | 9 561 € | 9 744 € | 10 tis. € | 22 tis. € |
Výnosy, náklady a výsledok hospodárenia za jednotlivé roky podľa zverejnených účtovných závierok.
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Osobné náklady | 34 tis. € | 44 tis. € | 43 tis. € | 41 tis. € |
Hlavná činnosť je nezdaňovaná, podnikateľská činnosť zdaňovaná. Sumy podľa zverejnených účtovných závierok.
Čím firma disponuje ku koncu roka: neobežný a obežný majetok, uvedený bez DPH.
Z čoho je majetok financovaný: vlastné imanie a cudzie zdroje. Pasíva sa vždy rovnajú aktívam.
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 293 tis. € | 320 tis. € | 363 tis. € | 303 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 3 233 € | 25 tis. € | 16 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 3 233 € | 25 tis. € | 16 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 293 tis. € | 317 tis. € | 338 tis. € | 288 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 51 tis. € | 39 tis. € | 25 tis. € | 21 tis. € |
| Finančné účty | 242 tis. € | 277 tis. € | 313 tis. € | 267 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 293 tis. € | 320 tis. € | 363 tis. € | 303 tis. € |
| Vlastné imanie | 156 tis. € | 191 tis. € | 229 tis. € | 237 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 106 tis. € | 140 tis. € | 173 tis. € | 148 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 36 tis. € | 35 tis. € | 38 tis. € | 80 tis. € |
| Záväzky | 137 tis. € | 129 tis. € | 134 tis. € | 66 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 485 € | 647 € | 324 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 135 tis. € | 128 tis. € | 132 tis. € | 65 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 1 853 € | 0 € | 2 065 € | 864 € |
Stav majetku a zdrojov jeho financovania ku koncu každého roka. Aktíva sú uvedené bez DPH.
vrátane 1 záznamu s dodatkami a zrušenými zmluvami
Zdroj: Centrálny register zmlúv (www.crz.gov.sk), Úrad vlády SR, licencia CC BY 4.0
6 registrovaných činností
Adresa Ostravská 11, 81104 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika
Adresa Štefánikova 26/1641, 02001 Púchov, Slovenská republika
Adresa Štefánikova 26/1641, 02001 Púchov, Slovenská republika
Adresa Radlinského 27, 81107 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika
Adresa Štefánikova 26/1641, 02001 Púchov, Slovenská republika
Adresa Štefánikova 26/1641, 02001 Púchov, Slovenská republika
Adresa Štefánikova 26/1641, 02001 Púchov, Slovenská republika
Adresa Štefánikova 26/1641, 02001 Púchov, Slovenská republika
3 zmeny v registri
Hore spoločníci firmy, dole firmy, v ktorých je spoločníkom.
Zapísané v OR SR
MDclinic 12 s. r. o.
Radlinského 27, 81107 Bratislava - mestská časť Staré Mesto
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.