Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 46066748・Jaskový rad 209, 83101 Bratislava - mestská časť Nové Mesto・Založené 2011
Obrat 2024
358 tis. €
−47 %Zisk 2024
−116 tis. €
−206 %Aktíva
1,6 mil. €
−12 %Vlastný kapitál
787 tis. €
−13 %Zadlženosť
50,9 %
+0,4 ppHrubá marža
23,1 %
−38 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-32,3 %
−48 ppZisk / výnosy
ROA
-7,2 %
−13 ppRentabilita aktív
ROE
-14,7 %
−27 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
2,54
−43 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−114 tis. €
−200 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-1,7 %
−6,1 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
67 tis. €
−62 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-13,2 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 1,03 mil. € | 806 tis. € | 506 tis. € | 148 tis. € |
| Pridaná hodnota | 745 tis. € | 619 tis. € | 311 tis. € | 34 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 1,04 mil. € | 813 tis. € | 683 tis. € | 358 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 321 tis. € | 213 tis. € | 109 tis. € | −116 tis. € |
| Daň z príjmov | 64 tis. € | 57 tis. € | 4 995 € | 1 920 € |
| Daň z príjmov splatná | 64 tis. € | 57 tis. € | 4 995 € | 1 920 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 1,31 mil. € | 1,31 mil. € | 1,83 mil. € | 1,6 mil. € |
| Neobežný majetok | 1,15 mil. € | 1,11 mil. € | 1,6 mil. € | 1,49 mil. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 1,14 mil. € | 1,1 mil. € | 1,59 mil. € | 1,48 mil. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 4 250 € | 8 000 € | 8 000 € | 8 000 € |
| Obežný majetok | 148 tis. € | 199 tis. € | 229 tis. € | 111 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 91 tis. € | 147 tis. € | 166 tis. € | 88 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 57 tis. € | 52 tis. € | 63 tis. € | 23 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 11 tis. € | 533 € | 0 € | 0 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 1,31 mil. € | 1,31 mil. € | 1,83 mil. € | 1,6 mil. € |
| Vlastné imanie | 580 tis. € | 794 tis. € | 903 tis. € | 787 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 28 tis. € | 28 tis. € | 28 tis. € | 28 tis. € |
| HV minulých rokov | 227 tis. € | 548 tis. € | 761 tis. € | 870 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 321 tis. € | 213 tis. € | 109 tis. € | −116 tis. € |
| Záväzky | 727 tis. € | 512 tis. € | 923 tis. € | 816 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 2 150 € | 2 003 € | 1 759 € | 1 576 € |
| Krátkodobé záväzky | 146 tis. € | 62 tis. € | 52 tis. € | 44 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 568 tis. € | 439 tis. € | 858 tis. € | 763 tis. € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 11 tis. € | 9 153 € | 11 tis. € | 8 111 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
3 registrované činnosti
Adresa Kavyľová 3786/28, 84110 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Janka Kráľa 1165/22, 95806 Partizánske, Slovenská republika
Adresa Šándorova 7, 82103 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Kavyľová 3786/28, 84110 Bratislava - mestská časť Devín, Slovenská republika
Adresa Kavyľová 3786/28, 84110 Bratislava, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
3 zápisy z obchodného registra
MIA Solutions, s. r. o.
Jaskový rad 209, 83101 Bratislava - mestská časť Nové Mesto
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.