Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 46074724・Železničná 1524, 90501 Senica・Založené 2011
Obrat 2025
734 tis. €
+30 %Zisk 2025
56 tis. €
+19 %Aktíva
441 tis. €
+26 %Vlastný kapitál
336 tis. €
+20 %Zadlženosť
23,9 %
+3,6 ppHrubá marža
40,4 %
−1,4 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
7,6 %
−0,7 ppZisk / výnosy
ROA
12,7 %
−0,8 ppRentabilita aktív
ROE
16,7 %
−0,2 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,83
−69 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
71 tis. €
+18 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
21,5 %
−0,2 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
70 tis. €
−46 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
48,0 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 524 tis. € | 506 tis. € | 557 tis. € | 637 tis. € |
| Pridaná hodnota | 168 tis. € | 212 tis. € | 233 tis. € | 258 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 591 tis. € | 513 tis. € | 565 tis. € | 734 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 52 tis. € | 40 tis. € | 47 tis. € | 56 tis. € |
| Daň z príjmov | 14 tis. € | 11 tis. € | 13 tis. € | 15 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 297 tis. € | 304 tis. € | 351 tis. € | 441 tis. € |
| Neobežný majetok | 189 tis. € | 179 tis. € | 195 tis. € | 287 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 189 tis. € | 179 tis. € | 195 tis. € | 287 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 109 tis. € | 124 tis. € | 156 tis. € | 154 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 68 tis. € | 114 tis. € | 78 tis. € | 87 tis. € |
| Finančné účty | 41 tis. € | 11 tis. € | 77 tis. € | 67 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 297 tis. € | 304 tis. € | 351 tis. € | 441 tis. € |
| Vlastné imanie | 192 tis. € | 232 tis. € | 280 tis. € | 336 tis. € |
| Základné imanie | 24 tis. € | 24 tis. € | 24 tis. € | 24 tis. € |
| HV minulých rokov | 57 tis. € | 108 tis. € | 148 tis. € | 196 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 52 tis. € | 40 tis. € | 47 tis. € | 56 tis. € |
| Záväzky | 105 tis. € | 71 tis. € | 71 tis. € | 105 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 45 € | 24 € | 4 € | 7 386 € |
| Krátkodobé záväzky | 34 tis. € | 35 tis. € | 27 tis. € | 84 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 34 tis. € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 17 tis. € | 12 tis. € | 5 780 € | 8 911 € |
| Rezervy | 5 933 € | 5 562 € | 4 174 € | 4 852 € |
Vývoj daňových povinností
24 registrovaných činností
Adresa Plavecký Mikuláš 354, 90635 Plavecký Mikuláš, Slovenská republika
Adresa Kalinčiakova 295/9, 90501 Senica, Slovenská republika
Adresa Plavecký Mikuláš 354, 90635 Plavecký Mikuláš, Slovenská republika
Adresa Plavecký Mikuláš 354, 90635 Plavecký Mikuláš, Slovenská republika
Adresa Š. Jurkoviča 1206/36, 90501 Senica, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.