Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 46076158・Konventná 19, 811 03 Bratislava・Založené 2011
Obrat 2025
104 tis. €
+7,0 %Zisk 2025
62 tis. €
−2,9 %Aktíva
375 tis. €
+19 %Vlastný kapitál
362 tis. €
+21 %Zadlženosť
3,5 %
−1,7 ppHrubá marža
84,6 %
−0,8 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
59,9 %
−6,1 ppZisk / výnosy
ROA
16,6 %
−3,7 ppRentabilita aktív
ROE
17,2 %
−4,2 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
28,21
+72 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
80 tis. €
−1,3 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
22,4 %
+1,2 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
350 tis. €
+19 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
5,6 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 46 tis. € | 32 tis. € | 97 tis. € | 104 tis. € |
| Pridaná hodnota | 38 tis. € | 22 tis. € | 83 tis. € | 88 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 46 tis. € | 32 tis. € | 97 tis. € | 104 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 30 tis. € | 16 tis. € | 64 tis. € | 62 tis. € |
| Daň z príjmov | 5 656 € | 3 151 € | 17 tis. € | 18 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 228 tis. € | 240 tis. € | 316 tis. € | 375 tis. € |
| Neobežný majetok | 4 285 € | 2 812 € | 1 688 € | 12 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 4 285 € | 2 812 € | 1 688 € | 12 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 223 tis. € | 237 tis. € | 314 tis. € | 363 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 136 tis. € | 159 tis. € | 202 tis. € | 254 tis. € |
| Krátkodobé pohľadávky | 9 005 € | 0 € | 6 405 € | 6 565 € |
| Finančné účty | 79 tis. € | 79 tis. € | 106 tis. € | 102 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 228 tis. € | 240 tis. € | 316 tis. € | 375 tis. € |
| Vlastné imanie | 220 tis. € | 236 tis. € | 300 tis. € | 362 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 184 tis. € | 214 tis. € | 230 tis. € | 294 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 30 tis. € | 16 tis. € | 64 tis. € | 62 tis. € |
| Záväzky | 7 854 € | 4 429 € | 16 tis. € | 13 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 7 854 € | 4 429 € | 19 tis. € | 13 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 150 € | 150 € |
Vývoj daňových povinností
13 registrovaných činností
Adresa Svätoplukova 1467/31, 02001 Púchov, Slovenská republika
Adresa Wolkrova 1125/39, 85101 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Wolkrova 1125/39, 85101 Bratislava - mestská časť Petržalka, Slovenská republika
Adresa Svätoplukova 1467/31, 02001 Púchov, Slovenská republika
Adresa Wolkrova 1125/39, 85101 Bratislava, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.