Firemné dáta zo slovenských verejných registrov

Aktívna

Synergy Health Care, s. r. o.

Finančný profil firmyIČO 46079572Rozkvet 2004/12, 01701 Považská BystricaZaložené 2011

Obrat 2024

53 tis. €

−33 %
IČO
46079572
DIČ
2023224148
IČ DPH
SK2023224148, podľa §4, registrácia od piatok 15. septembra 2023
Sídlo
Synergy Health Care, s. r. o.Rozkvet 2004/12 01701 Považská Bystrica
Dátum vzniku
sobota 12. marca 2011
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Zapísané v
Obchodný registerOkresný súd Trenčín, Sro/24222/R

Zisk 2024

13 tis. €

−38 %

Aktíva

45 tis. €

+52 %

Vlastný kapitál

27 tis. €

+51 %

Zadlženosť

41,4 %

+0,8 pp

Hrubá marža

40,9 %

+12 pp
Pripravujeme

Andromia skóre

Zisk

−38 %
−2 688 €−3 764 €1 565 €4 971 €1 175 €−48 €−8 252 €−7 379 €5 061 €22 tis. €13 tis. €20142015201620172018201920202021202220232024

Tržby

−33 %
828 €2 190 €11 tis. €19 tis. €19 tis. €18 tis. €12 tis. €9 938 €22 tis. €79 tis. €53 tis. €20142015201620172018201920202021202220232024

Finančné ukazovatele

Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.

Čistá marža

25,2 %

−2,0 pp

Zisk / výnosy

ROA

29,6 %

−43 pp

Rentabilita aktív

ROE

50,2 %

−72 pp

Rentabilita vlastného imania

Bežná likvidita

1,01

−46 %

Obežný majetok / krátkodobé záväzky

Zisk pred zdanením

15 tis. €

−28 %

Zisk + daň z príjmov

Efektívna daň

13,1 %

+13 pp

Daň z príjmov / zisk pred zdanením

Čistý pracovný kapitál

135 €

−99 %

Obežný majetok − krátkodobé záväzky

CAGR tržieb

51,7 %

Priemerný ročný rast tržieb

Výnosy celkom

Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy

828 €20142 190 €201512 tis. €201619 tis. €201719 tis. €201818 tis. €201912 tis. €202011 tis. €202122 tis. €202279 tis. €202353 tis. €2024

Výkaz ziskov a strát

Položka2021202220232024
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru9 938 €22 tis. €79 tis. €53 tis. €
Pridaná hodnota−7 513 €6 138 €23 tis. €22 tis. €
Výnosy z hospodárskej činnosti11 tis. €22 tis. €79 tis. €53 tis. €
Výsledok hospodárenia po zdanení−7 379 €5 061 €22 tis. €13 tis. €
Daň z príjmov0 €394 €0 €2 025 €
Daň z príjmov splatná0 €394 €0 €2 025 €

Aktíva

  • Neobežný majetok26 tis. €
  • Obežný majetok19 tis. €
  • Časové rozlíšenie422 €

Pasíva

  • Vlastné imanie27 tis. €
  • Záväzky19 tis. €
  • Časové rozlíšenie−172 €

Súvaha

Aktíva

Položka2021202220232024
Majetok celkom17 tis. €23 tis. €30 tis. €45 tis. €
Neobežný majetok6 640 €6 330 €7 182 €26 tis. €
Dlhodobý hmotný majetok6 640 €6 330 €7 182 €26 tis. €
Dlhodobý nehmotný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Obežný majetok9 277 €16 tis. €22 tis. €19 tis. €
Zásoby517 €517 €517 €517 €
Dlhodobé pohľadávky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé pohľadávky8 085 €12 tis. €10 tis. €16 tis. €
Krátkodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Finančné účty675 €3 873 €11 tis. €2 430 €
Časové rozlíšenie1 120 €745 €777 €422 €

Pasíva

Položka2021202220232024
Spolu vlastné imanie a záväzky17 tis. €23 tis. €30 tis. €45 tis. €
Vlastné imanie−9 517 €−4 456 €18 tis. €27 tis. €
Základné imanie5 000 €5 000 €5 000 €5 000 €
Fondy a iné zložky vlastného imania0 €0 €0 €0 €
HV minulých rokov−7 138 €−15 tis. €−8 918 €8 316 €
HV za účtovné obdobie po zdanení−7 379 €5 061 €22 tis. €13 tis. €
Záväzky27 tis. €27 tis. €12 tis. €19 tis. €
Dlhodobé záväzky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé záväzky24 tis. €26 tis. €12 tis. €19 tis. €
Krátkodobé finančné výpomoci0 €0 €0 €0 €
Bankové úvery dlhodobé0 €0 €0 €0 €
Bankové úvery krátkodobé2 388 €1 380 €372 €0 €
Rezervy0 €0 €0 €0 €
Časové rozlíšenie0 €583 €0 €−172 €

Daň z príjmov

Vývoj daňových povinností

460 €480 €480 €480 €0 €13 €0 €0 €394 €0 €2 025 €20142015201620172018201920202021202220232024
Daň celkomSplatná daň

Spoľahlivosť firmy

  • Subjekt je na zozname nespoľahlivých platiteľov DPHNie
  • Historicky nespoľahlivý platiteľ DPHNie
  • Nadmerný odpočet DPHPosledné zdaňovacie obdobie0226Nadmerný odpočet za obdobie0 €Daňová povinnosť za obdobie1 177,9 €Nie
  • Index daňovej spoľahlivostiMenej spoľahlivý
  • Dlh na daniNie
  • Dlh vo VšZPNie
  • Dlh v UnionNie
  • Dlh v Sociálnej poisťovniNie

Predmet podnikania

11 registrovaných činností

  • výkon špecializovaných činností v oblasti telesnej kultúry okrem horskej vodcovskej činnosti - inštruktor jogy I.kvalifikačný stupeň (powerjoga)Platné od sobota 27. júna 2015
  • pedikúraPlatné od štvrtok 22. decembra 2011
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovPlatné od sobota 12. marca 2011
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živností (veľkoobchod)Platné od sobota 12. marca 2011
  • organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatíPlatné od sobota 12. marca 2011
  • prieskum trhu a verejnej mienkyPlatné od sobota 12. marca 2011
  • reklamné a marketingové službyPlatné od sobota 12. marca 2011
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduPlatné od sobota 12. marca 2011
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebPlatné od sobota 12. marca 2011
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyPlatné od sobota 12. marca 2011

Štatutári a prepojené osoby

Štatutárny orgán

1 aktívnych z 4
  • Konateľod sobota 12. marca 2011

    Adresa Rozkvet 2029/52, 01701 Považská Bystrica, Slovenská republika

  • Martin BukvayZaniknuté
    Konateľsobota 12. marca 2011 – piatok 26. júna 2015

    Adresa Rozkvet 2029/52, 01701 Považská Bystrica, Slovenská republika

  • Tomáš ValenaZaniknuté
    Konateľsobota 12. marca 2011 – štvrtok 31. októbra 2013

    Adresa Sitnianska 6597/13, 97411 Banská Bystrica, Slovenská republika

  • Tomáš ValentaZaniknuté
    Konateľsobota 12. marca 2011 – utorok 22. marca 2011

    Adresa Sitnianska 6597/13, 97411 Banská Bystrica, Slovenská republika

Prepojené osoby

1 aktívnych z 5
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od sobota 27. júna 2015

    Adresa Rozkvet 2029/52, 01701 Považská Bystrica, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad5 000 EUR
  • Martin BukvayZaniknuté
    Spoločník v.o.s. / s.r.o.piatok 1. novembra 2013 – piatok 26. júna 2015

    Adresa Rozkvet 2029/52, 01701 Považská Bystrica, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad5 000 EUR
  • Tomáš ValenaZaniknuté
    Spoločník v.o.s. / s.r.o.streda 23. marca 2011 – štvrtok 31. októbra 2013

    Adresa Sitnianska 6597/13, 97411 Banská Bystrica, Slovenská republika

    Podiel50 %Vklad2 500 EUR
  • Martin BukvayZaniknuté
    Spoločník v.o.s. / s.r.o.sobota 12. marca 2011 – štvrtok 31. októbra 2013

    Adresa Rozkvet 2029/52, 01701 Považská Bystrica, Slovenská republika

    Podiel50 %Vklad2 500 EUR
  • Tomáš ValentaZaniknuté
    Spoločník v.o.s. / s.r.o.sobota 12. marca 2011 – utorok 22. marca 2011

    Adresa Sitnianska 6597/13, 97411 Banská Bystrica, Slovenská republika

Registrácia

Zapísané v OR SR

Register
Obchodný register
Registrový súd
Okresný súd Trenčín
Číslo zápisu
Sro/24222/R
Hlavná činnosť
Činnosti agentúr sprostredkujúcich zamestnania
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Daňová registrácia
Aktívna
Registrácia DPH
Aktívna
Synergy Health Care, s. r. o.

Sídlo spoločnosti

Synergy Health Care, s. r. o.

Rozkvet 2004/12, 01701 Považská Bystrica

Otvoriť v Google Maps

Začnite sledovať trh už dnes

Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.