Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 46095268・Podvinohrady 546, 95135 Veľké Zálužie・Založené 2011
Obrat 2024
3 093 €
+1 494 %Zisk 2024
2 629 €
Aktíva
18 tis. €
+41 %Vlastný kapitál
−48 tis. €
+5,2 %Zadlženosť
374,0 %
−132 ppHrubá marža
100,0 %
+100 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
85,0 %
+85 ppZisk / výnosy
ROA
14,9 %
+15 ppRentabilita aktív
ROE
-5,4 %
−5,4 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,27
+36 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
3 093 €
Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
15,0 %
Daň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−47 tis. €
+5,3 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-21,0 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 950 € | 1 250 € | 194 € | 3 093 € |
| Pridaná hodnota | 950 € | 1 250 € | 0 € | 3 093 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 950 € | 1 250 € | 194 € | 3 093 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 808 € | 1 063 € | 0 € | 2 629 € |
| Daň z príjmov | 142 € | 187 € | 0 € | 464 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 11 tis. € | 13 tis. € | 13 tis. € | 18 tis. € |
| Neobežný majetok | 78 € | 78 € | 78 € | 78 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 78 € | 78 € | 78 € | 78 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 11 tis. € | 12 tis. € | 12 tis. € | 18 tis. € |
| Zásoby | 413 € | 413 € | 219 € | 219 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 8 951 € | 8 951 € | 8 951 € | 12 tis. € |
| Finančné účty | 1 597 € | 3 097 € | 3 291 € | 5 291 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 11 tis. € | 13 tis. € | 13 tis. € | 18 tis. € |
| Vlastné imanie | −52 tis. € | −51 tis. € | −51 tis. € | −48 tis. € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € |
| HV minulých rokov | −60 tis. € | −59 tis. € | −58 tis. € | −58 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 808 € | 1 063 € | 0 € | 2 629 € |
| Záväzky | 63 tis. € | 63 tis. € | 63 tis. € | 66 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 62 tis. € | 62 tis. € | 62 tis. € | 65 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
6 registrovaných činností
Adresa Podvinohrady 546, 95135 Veľké Zálužie, Slovenská republika
Adresa Jarocká 1250, 95135 Veľké Zálužie, Slovenská republika
Adresa Podvinohrady 546, 95135 Veľké Zálužie, Slovenská republika
Adresa Jarocká 1250, 95135 Veľké Zálužie, Slovenská republika
Adresa Podvinohrady 546, 95135 Veľké Zálužie, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
2 zápisy z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.