Firemné dáta zo slovenských verejných registrov

Gemer-therm – zrušená s.r.o.

Finančný profil firmy・IČO 46097571・Svätovavrinecká 13920/10, 831 01 Bratislava - mestská časť Nové Mesto・Založené 2011

Aktívna

Obrat 2021

4 408 €

−18 %
IČO
46097571
DIČ
2023248964
IČ DPH
—
Sídlo
Gemer-therm – zrušená s.r.o.Svätovavrinecká 13920/10 831 01 Bratislava - mestská časť Nové Mesto
Dátum vzniku
štvrtok 28. apríla 2011
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Zapísané v
Obchodný registerMestský súd Bratislava III, Sro/156021/B

Zisk 2021

−205 €

−113 %Výsledok hospodárenia po zdanení

Aktívabez DPH

1 341 €

−71 %Majetok celkom, uvedený bez DPH

Vlastný kapitál

−12 tis. €

−1,8 %Aktíva po odpočítaní cudzích zdrojov

Zadlženosť

961,7 %

+619 ppZáväzky / aktíva celkom
  • Reálna961,7 %
  • Voči spoločníkom a skupine0,0 %

Hrubá marža

59,4 %

−14 ppHrubý zisk / tržby
Pripravujeme

Andromia skóre

—

Zisk

−113 %
3 698 €−5 387 €−10 tis. €−2 303 €−8 185 €−1 498 €1 564 €−205 €2014201520162017201820192020202120143 698 €2015−5 387 €2016−10 tis. €2017−2 303 €2018−8 185 €2019−1 498 €20201 564 €2021−205 €

Výsledok hospodárenia po zdanení podľa účtovnej závierky za každý rok. Záporná hodnota znamená stratu.

Tržby

−18 %
40 tis. €18 tis. €6 239 €1 664 €0 €1 718 €5 361 €4 400 €20142015201620172018201920202021201440 tis. €201518 tis. €20166 239 €20171 664 €20180 €20191 718 €20205 361 €20214 400 €

Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru, teda príjmy z hlavnej činnosti firmy bez ostatných výnosov.

Daň z príjmov

Vývoj daňových povinností

1 060 €960 €960 €960 €0 €0 €303 €23 €20142015201620172018201920202021Daň celkom · 20141 060 €Daň celkom · 2015960 €Daň celkom · 2016960 €Daň celkom · 2017960 €Daň celkom · 20180 €Daň celkom · 20190 €Daň celkom · 2020303 €Daň celkom · 202123 €Splatná daň · 20141 060 €Splatná daň · 2015960 €Splatná daň · 2016960 €Splatná daň · 2017960 €Splatná daň · 20180 €Splatná daň · 20190 €Splatná daň · 2020303 €Splatná daň · 202123 €

Daň celkom je daň z príjmov vykázaná vo výkaze ziskov a strát. Splatná daň je jej časť, ktorú firma za daný rok odvádza štátu.

Finančné ukazovatele

Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.

Čistá marža

-4,7 %

−34 pp

Zisk / výnosy

Zisková marža

-4,7 %

−34 pp

Zisk / tržby

ROA

-15,3 %

−49 pp

Rentabilita aktív

ROE

1,8 %

+16 pp

Rentabilita vlastného imania

Rentabilita nákladov

-4,4 %

−46 pp

Zisk / (výnosy − zisk)

Podiel pridanej hodnoty na výnosoch

59,3 %

−14 pp

Pridaná hodnota / výnosy

Zisk pred zdanením

−182 €

−110 %

Zisk + daň z príjmov

Efektívna daň

-12,6 %

−29 pp

Daň z príjmov / zisk pred zdanením

Výnosy celkom

Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy

40 tis. €201422 tis. €20159 773 €20168 732 €20171 068 €20181 731 €20195 361 €20204 408 €2021

Súčet všetkých výnosov firmy za rok. Na rozdiel od tržieb zahŕňa aj predaj majetku, finančné a ostatné výnosy.

Výkaz ziskov a strát

Položka2018201920202021
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru0 €1 718 €5 361 €4 400 €
Pridaná hodnota−1 635 €1 443 €3 925 €2 612 €
Výnosy z hospodárskej činnosti1 068 €1 731 €5 361 €4 408 €
Výsledok hospodárenia po zdanení−8 185 €−1 498 €1 564 €−205 €
Daň z príjmov0 €0 €303 €23 €
Daň z príjmov splatná0 €0 €303 €23 €

Výnosy, náklady a výsledok hospodárenia za jednotlivé roky podľa zverejnených účtovných závierok.

Zdroje a náklady neziskovej organizácie

Položka2018201920202021
Osobné náklady−51 €1 770 €1 637 €2 584 €

Hlavná činnosť je nezdaňovaná, podnikateľská činnosť zdaňovaná. Sumy podľa zverejnených účtovných závierok.

Aktívabez DPH

  • Neobežný majetok0 €
  • Obežný majetok1 341 €
  • Časové rozlíšenie0 €

Čím firma disponuje ku koncu roka: neobežný a obežný majetok, uvedený bez DPH.

Pasíva

  • Vlastné imanie−12 tis. €
  • Záväzky13 tis. €
  • Časové rozlíšenie0 €

Z čoho je majetok financovaný: vlastné imanie a cudzie zdroje. Pasíva sa vždy rovnajú aktívam.

Súvaha

Aktíva (bez DPH)

Položka2018201920202021
Majetok celkom2 270 €1 764 €4 679 €1 341 €
Neobežný majetok606 €0 €0 €0 €
Dlhodobý hmotný majetok606 €0 €0 €0 €
Dlhodobý nehmotný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Obežný majetok1 664 €1 764 €4 679 €1 341 €
Zásoby0 €0 €0 €0 €
Dlhodobé pohľadávky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé pohľadávky0 €0 €650 €26 €
Krátkodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Finančné účty1 664 €1 764 €4 029 €1 315 €
Časové rozlíšenie0 €0 €0 €0 €

Pasíva

Položka2018201920202021
Spolu vlastné imanie a záväzky2 270 €1 764 €4 679 €1 341 €
Vlastné imanie−11 tis. €−13 tis. €−11 tis. €−12 tis. €
Základné imanie5 000 €5 000 €5 000 €5 000 €
Fondy a iné zložky vlastného imania351 €351 €351 €429 €
HV minulých rokov−8 536 €−17 tis. €−18 tis. €−17 tis. €
HV za účtovné obdobie po zdanení−8 185 €−1 498 €1 564 €−205 €
Záväzky14 tis. €15 tis. €16 tis. €13 tis. €
Dlhodobé záväzky0 €0 €5 €5 €
Krátkodobé záväzky80 €171 €2 245 €56 €
Krátkodobé finančné výpomoci14 tis. €14 tis. €14 tis. €13 tis. €
Bankové úvery dlhodobé0 €0 €0 €0 €
Bankové úvery krátkodobé0 €0 €0 €0 €
Rezervy0 €0 €0 €0 €
Časové rozlíšenie0 €0 €0 €0 €

Stav majetku a zdrojov jeho financovania ku koncu každého roka. Aktíva sú uvedené bez DPH.

Spoľahlivosť firmy

  • Subjekt je na zozname nespoľahlivých platiteľov DPHNie
  • Historicky nespoľahlivý platiteľ DPHRok vzniku dôvodov2021Dátum zverejneniaštvrtok 17. februára 2022Dátum odobratia zo zoznamuštvrtok 27. apríla 2023Áno
  • Nadmerný odpočet DPHNie
  • Index daňovej spoľahlivostiMenej spoľahlivý
  • Dlh na daniÁno
  • Pohľadávky voči štátuNie
  • Súdne pohľadávky štátuNie
  • Dlh vo VšZPNie
  • Dlh v UnionNie
  • Dlh v Sociálnej poisťovniNie

Register zmlúv

Počet zmlúv1
Celková suma0 €
Počet protistrán1
Posledná zmluvapiatok 12. júna 2015

Najväčší partneri

Zobraziť všetky

Najnovšie zmluvy

Zobraziť všetky

Zdroj: Centrálny register zmlúv (www.crz.gov.sk), Úrad vlády SR, licencia CC BY 4.0

Predmet podnikania

10 registrovaných činností

  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)Platné štvrtok 28. apríla 2011 – piatok 17. decembra 2021Zrušené
  • opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z drevaPlatné štvrtok 28. apríla 2011 – piatok 17. decembra 2021Zrušené
  • podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadomPlatné štvrtok 28. apríla 2011 – piatok 17. decembra 2021Zrušené
  • poľnohospodárstvo a lesníctvo včítane predaja nespracovaných poľnohospodárskych a lesných výrobkov za účelom spracovania alebo ďalšieho predajaPlatné štvrtok 28. apríla 2011 – piatok 17. decembra 2021Zrušené
  • poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctvePlatné štvrtok 28. apríla 2011 – piatok 17. decembra 2021Zrušené
  • poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctvePlatné štvrtok 28. apríla 2011 – piatok 17. decembra 2021Zrušené
  • prenájom hnuteľných vecíPlatné štvrtok 28. apríla 2011 – piatok 17. decembra 2021Zrušené
  • správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živnostíPlatné štvrtok 28. apríla 2011 – piatok 17. decembra 2021Zrušené
  • uskutočňovanie stavieb a ich zmienPlatné štvrtok 28. apríla 2011 – piatok 17. decembra 2021Zrušené
  • výroba jednoduchých drevárskych výrobkov, zostavovanie stolárskych dielcov alebo súčastí z dreva do finálnych produktov a ich údržbaPlatné štvrtok 28. apríla 2011 – piatok 17. decembra 2021Zrušené

Štatutári a prepojené osoby

Štatutárny orgán

0 aktívnych z 4
  • Konateľpiatok 8. októbra 2021 – piatok 17. decembra 2021

    Adresa Svätovavrinecká 13920/10, 83101 Bratislava - mestská časť Nové Mesto, Slovenská republika

  • Konateľstreda 30. januára 2019 – utorok 12. októbra 2021

    Adresa Magnezitárov 1203/1, 05001 Revúca, Slovenská republika

  • Erik MálikUkončené
    Konateľštvrtok 28. apríla 2011 – pondelok 4. februára 2019

    Adresa Dobšinského 850/25, 05001 Revúca, Slovenská republika

  • Konateľštvrtok 28. apríla 2011 – pondelok 4. februára 2019

    Adresa Magnezitárov 1203/1, 05001 Revúca, Slovenská republika

Prepojené osoby

2 aktívnych z 5
  • Bankruptcy Advisory, s.r.oAktívne
    Spoločník v.o.s. / s.r.o.od streda 13. októbra 2021

    Adresa Zbraslavská 12/11, 15900 Praha, Česká republika

    Podiel50 %Vklad2 500 EUR
  • Recovery, s.r.oAktívne
    Spoločník v.o.s. / s.r.o.od streda 13. októbra 2021

    Adresa Zbraslavská 12/11, 15900 Praha, Česká republika

    Podiel50 %Vklad2 500 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.utorok 5. februára 2019 – utorok 12. októbra 2021

    Adresa Magnezitárov 1203/1, 05001 Revúca, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad5 000 EUR
  • Erik MálikUkončené
    Spoločník v.o.s. / s.r.o.štvrtok 28. apríla 2011 – pondelok 4. februára 2019

    Adresa Dobšinského 850/25, 05001 Revúca, Slovenská republika

    Podiel50 %Vklad2 500 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.štvrtok 28. apríla 2011 – pondelok 4. februára 2019

    Adresa Magnezitárov 1203/1, 05001 Revúca, Slovenská republika

    Podiel50 %Vklad2 500 EUR

História firmy

2 zmeny v registri

  • Názvy

    2 záznamy
    • Gemer-therm – zrušená s.r.o.od sobota 18. decembra 2021
    • Gemer-therm, spol. s r.o.štvrtok 28. apríla 2011 – piatok 17. decembra 2021
  • Sídlo

    2 záznamy
    • Svätovavrinecká 13920/10, 83101 Bratislava - mestská časť Nové Mesto, Slovenská republikaod streda 13. októbra 2021
    • Magnezitárov 1203/1, 05001 Revúca, Slovenská republikaštvrtok 28. apríla 2011 – utorok 12. októbra 2021

Vlastnícka štruktúra

Hore spoločníci firmy, dole firmy, v ktorých je spoločníkom.

Registrácia

Zapísané v OR SR

Register
Obchodný register
Registrový súd
Mestský súd Bratislava III
Číslo zápisu
Sro/156021/B
Hlavná činnosť
Ostatný nešpecializovaný maloobchod
Sektor (ESA 2010)
Nefinančné korporácie pod zahraničnou kontrolou
Daňová registrácia
Aktívna

Právne skutočnosti

1 zápis z obchodného registra

  • sobota 18. decembra 2021Predaj podniku: Zmluvou o predaji podniku zo dňa 28.11.2021 spoločnosť Gemer-therm, spol. s r.o., IČO: 46 097 571, so sídlom Svätovavrinecká 13920/10, Bratislava 831 01 zapísaná OR OS Bratislava I., oddiel Sro, vložka č.156021/B, predala podnik obchodnej spoločnosti Recovery, s.r.o., so sídlom Zbraslavská 12/11, Malá Chuchle, 159 00 Praha 5, IČO: 09190759, Česká republika.
Gemer-therm – zrušená s.r.o.

Sídlo spoločnosti

Gemer-therm – zrušená s.r.o.

Svätovavrinecká 13920/10, 831 01 Bratislava - mestská časť Nové Mesto

Otvoriť v Google Maps

Začnite sledovať trh už dnes

Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.