Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 46101004・Námestie slobody 40, 08301 Sabinov・Založené 2012
Obrat 2024
16 tis. €
+68 %Zisk 2024
−3 208 €
+43 %Aktíva
18 tis. €
−41 %Vlastný kapitál
15 tis. €
−47 %Zadlženosť
14,6 %
+9,7 ppHrubá marža
94,6 %
+23 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-20,4 %
+40 ppZisk / výnosy
ROA
-18,3 %
+0,9 ppRentabilita aktív
ROE
-21,4 %
−1,3 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
7,62
−69 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−2 868 €
+49 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-11,9 %
−12 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
15 tis. €
−46 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
32,6 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 14 tis. € | 16 tis. € | 9 343 € | 16 tis. € |
| Pridaná hodnota | 13 tis. € | 14 tis. € | 6 652 € | 15 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 14 tis. € | 16 tis. € | 9 343 € | 16 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 11 tis. € | 8 500 € | −5 677 € | −3 208 € |
| Daň z príjmov | 1 933 € | 1 531 € | 0 € | 340 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 29 tis. € | 37 tis. € | 30 tis. € | 18 tis. € |
| Neobežný majetok | 1 679 € | 1 241 € | 803 € | 365 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 1 679 € | 1 241 € | 803 € | 365 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 27 tis. € | 36 tis. € | 29 tis. € | 17 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | 8 865 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 27 tis. € | 27 tis. € | 29 tis. € | 17 tis. € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 29 tis. € | 37 tis. € | 30 tis. € | 18 tis. € |
| Vlastné imanie | 25 tis. € | 34 tis. € | 28 tis. € | 15 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 8 910 € | 20 tis. € | 28 tis. € | 13 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 11 tis. € | 8 500 € | −5 677 € | −3 208 € |
| Záväzky | 3 326 € | 2 878 € | 1 452 € | 2 566 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 3 246 € | 2 678 € | 1 182 € | 2 256 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 80 € | 200 € | 270 € | 310 € |
Vývoj daňových povinností
21 registrovaných činností
Adresa Letná 218, 47124 Mimoň, Česká republika
Adresa Šebastovská 17, 08006 Prešov, Slovenská republika
Adresa Šebastovská 17, 08006 Prešov, Slovenská republika
Adresa Letná 218, 47124 Mimoň, Česká republika
Adresa Šebastovská 17, 08006 Prešov, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.