Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 46110267・Dr. Janského 477/4, 96501 Žiar nad Hronom・Založené 2011
Obrat 2025
458 tis. €
+12 %Zisk 2025
15 tis. €
−58 %Aktíva
422 tis. €
−16 %Vlastný kapitál
340 tis. €
+4,7 %Zadlženosť
19,6 %
−16 ppHrubá marža
79,4 %
+23 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
3,4 %
−5,6 ppZisk / výnosy
ROA
3,6 %
−3,7 ppRentabilita aktív
ROE
4,5 %
−6,7 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
7,79
−25 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
21 tis. €
−56 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
25,3 %
+3,3 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
348 tis. €
+19 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-8,6 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 799 tis. € | 433 tis. € | 408 tis. € | 288 tis. € |
| Pridaná hodnota | 180 tis. € | 209 tis. € | 229 tis. € | 228 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 803 tis. € | 455 tis. € | 410 tis. € | 458 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 26 tis. € | 29 tis. € | 36 tis. € | 15 tis. € |
| Daň z príjmov | 7 495 € | 8 595 € | 10 tis. € | 5 188 € |
| Daň z príjmov splatná | 7 495 € | 8 595 € | 10 tis. € | 5 188 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 415 tis. € | 477 tis. € | 501 tis. € | 422 tis. € |
| Neobežný majetok | 151 tis. € | 173 tis. € | 177 tis. € | 23 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 151 tis. € | 173 tis. € | 177 tis. € | 23 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 263 tis. € | 304 tis. € | 324 tis. € | 399 tis. € |
| Zásoby | 58 tis. € | 51 tis. € | 37 tis. € | 55 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 169 tis. € | 272 tis. € | 344 tis. € | 361 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 35 tis. € | −20 tis. € | −58 tis. € | −17 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 589 € | 422 € | 115 € | 644 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 415 tis. € | 477 tis. € | 501 tis. € | 422 tis. € |
| Vlastné imanie | 259 tis. € | 288 tis. € | 324 tis. € | 340 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| HV minulých rokov | 227 tis. € | 254 tis. € | 283 tis. € | 319 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 26 tis. € | 29 tis. € | 36 tis. € | 15 tis. € |
| Záväzky | 156 tis. € | 189 tis. € | 176 tis. € | 83 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 3 581 € | 27 tis. € | 37 tis. € | 31 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 30 tis. € | 46 tis. € | 31 tis. € | 51 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 122 tis. € | 115 tis. € | 108 tis. € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 300 € | 350 € | 250 € | 250 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
20 registrovaných činností
Adresa Kolónia 477, 93035 Michal na Ostrove, Slovenská republika
Adresa Blažovská ulica 132/4, 92901 Veľké Dvorníky, Slovenská republika
Adresa Vydrany 728, 93016 Vydrany, Slovenská republika
Adresa Fichtenweg, 1, A-4523, Neuzeug, Rakúsko
Adresa 1309 Coffeen Avenue STE 1200, 82801 Sheridan, Wyoming, Spojené štáty americké
Adresa Vydrany 728, 93016 Vydrany, Slovenská republika
Adresa Kolónia 477, 93035 Michal na Ostrove, Slovenská republika
Adresa Blažovská ulica 132/4, 92901 Veľké Dvorníky, Slovenská republika
Adresa Fichtenweg, 1, A-4523, Neuzeug, Rakúsko
Adresa Kolónia 477, 93035 Michal na Ostrove, Slovenská republika
Adresa Blažovská ulica 132/4, 92901 Veľké Dvorníky, Slovenská republika
Adresa Fichtenweg, 1, A-4523, Neuzeug, Rakúsko
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.