Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 46136711・Jégého 16999/8, 821 08 Bratislava - mestská časť Ružinov・Založené 2011
Obrat 2025
66 tis. €
−0,9 %Zisk 2025
22 tis. €
−16 %Aktíva
223 tis. €
+8,6 %Vlastný kapitál
214 tis. €
+12 %Zadlženosť
4,0 %
−2,5 ppHrubá marža
41,1 %
−12 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
33,4 %
−5,8 ppZisk / výnosy
ROA
9,9 %
−2,8 ppRentabilita aktív
ROE
10,3 %
−3,3 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
69,17
+2,5 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
25 tis. €
−26 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
10,7 %
−11 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
217 tis. €
+8,9 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-2,4 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 69 tis. € | 66 tis. € | 67 tis. € | 66 tis. € |
| Pridaná hodnota | 45 tis. € | 40 tis. € | 35 tis. € | 27 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 69 tis. € | 66 tis. € | 67 tis. € | 66 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 35 tis. € | 30 tis. € | 26 tis. € | 22 tis. € |
| Daň z príjmov | 9 369 € | 8 341 € | 7 161 € | 2 641 € |
| Daň z príjmov splatná | 9 369 € | 8 341 € | 7 161 € | 2 641 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 153 tis. € | 183 tis. € | 205 tis. € | 223 tis. € |
| Neobežný majetok | 1 € | 1 € | 1 € | 1 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 1 € | 1 € | 1 € | 1 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 152 tis. € | 182 tis. € | 202 tis. € | 220 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 9 279 € | 8 230 € | 9 491 € | 9 209 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 1 694 € | 4 815 € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 143 tis. € | 173 tis. € | 191 tis. € | 206 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 238 € | 1 200 € | 2 716 € | 2 570 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 153 tis. € | 183 tis. € | 205 tis. € | 223 tis. € |
| Vlastné imanie | 136 tis. € | 166 tis. € | 192 tis. € | 214 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 6 694 € | 8 446 € | 9 943 € | 11 tis. € |
| HV minulých rokov | 89 tis. € | 122 tis. € | 151 tis. € | 176 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 35 tis. € | 30 tis. € | 26 tis. € | 22 tis. € |
| Záväzky | 17 tis. € | 17 tis. € | 13 tis. € | 9 013 € |
| Dlhodobé záväzky | 13 € | 13 € | 13 € | 13 € |
| Krátkodobé záväzky | 13 tis. € | 7 850 € | 3 001 € | 3 185 € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 4 100 € | 9 214 € | 6 838 € | 4 462 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 3 494 € | 1 353 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
6 registrovaných činností
Adresa Horná 20, 92701 Šaľa, Slovenská republika
Adresa Liptovská Kokava 14, 03244 Liptovská Kokava, Slovenská republika
Adresa Horná 20, 92701 Šaľa, Slovenská republika
Adresa Liptovská Kokava 14, 03244 Liptovská Kokava, Slovenská republika
Adresa Liptovská Kokava 14, 03244 Liptovská Kokava, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
3 zápisy z obchodného registra
MetaNet s. r. o.
Jégého 16999/8, 821 08 Bratislava - mestská časť Ružinov
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.