Firemné dáta zo slovenských verejných registrov

Aktívna

Confidence Invest s. r. o.

Finančný profil firmyIČO 46139915Pekná 36/24, 010 04 ŽilinaZaložené 2011

Obrat 2025

0

IČO
46139915
DIČ
2023245367
IČ DPH
Sídlo
Confidence Invest s. r. o.Pekná 36/24 010 04 Žilina
Dátum vzniku
sobota 9. apríla 2011
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Zapísané v
Obchodný registerOkresný súd Žilina, Sro/75980/L

Zisk 2025

−340 €

−124 %

Aktíva

116 tis. €

−34 %

Vlastný kapitál

116 tis. €

−0,3 %

Zadlženosť

0,2 %

−34 pp

Hrubá marža

Nezverejnené
Pripravujeme

Andromia skóre

Zisk

−124 %
−8 306 €43 tis. €12 tis. €24 tis. €40 tis. €1 847 €51 €1 262 €1 874 €1 874 €1 403 €−340 €201420152016201720182019202020212022202320242025

Tržby

14 tis. €55 tis. €25 tis. €88 tis. €120 tis. €0 €0 €0 €0 €0 €0 €0 €201420152016201720182019202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.

ROA

-0,3 %

−1,1 pp

Rentabilita aktív

ROE

-0,3 %

−1,5 pp

Rentabilita vlastného imania

Bežná likvidita

639,13

−34 %

Obežný majetok / krátkodobé záväzky

Zisk pred zdanením

0 €

−100 %

Zisk + daň z príjmov

Čistý pracovný kapitál

116 tis. €

−34 %

Obežný majetok − krátkodobé záväzky

CAGR tržieb

70,3 %

Priemerný ročný rast tržieb

Úročený dlh

0 €

Dlhodobé bankové úvery + krátkodobé bankové úvery + krátkodobé finančné výpomoci

Čistý dlh

−74 tis. €

+0,0 %

Úročený dlh − finančné účty − krátkodobý finančný majetok

Výnosy celkom

Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy

24 tis. €201455 tis. €2015130 tis. €201697 tis. €2017182 tis. €20181 525 €20190 €20200 €20210 €20220 €20230 €20240 €2025

Výkaz ziskov a strát

Položka2022202320242025
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru0 €0 €0 €0 €
Pridaná hodnota0 €0 €−462 €0 €
Výnosy z hospodárskej činnosti0 €0 €0 €0 €
Výsledok hospodárenia po zdanení1 874 €1 874 €1 403 €−340 €
Daň z príjmov331 €331 €340 €340 €

Aktíva

  • Neobežný majetok0 €
  • Obežný majetok116 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie116 tis. €
  • Záväzky182 €

Súvaha

Aktíva

Položka2022202320242025
Majetok celkom174 tis. €176 tis. €177 tis. €116 tis. €
Neobežný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý hmotný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý nehmotný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Obežný majetok174 tis. €176 tis. €177 tis. €116 tis. €
Zásoby0 €0 €0 €0 €
Dlhodobé pohľadávky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé pohľadávky100 tis. €102 tis. €103 tis. €42 tis. €
Finančné účty74 tis. €74 tis. €74 tis. €74 tis. €

Pasíva

Položka2022202320242025
Spolu vlastné imanie a záväzky174 tis. €176 tis. €177 tis. €116 tis. €
Vlastné imanie113 tis. €115 tis. €116 tis. €116 tis. €
Základné imanie5 000 €5 000 €5 000 €5 000 €
HV minulých rokov106 tis. €108 tis. €110 tis. €111 tis. €
HV za účtovné obdobie po zdanení1 874 €1 874 €1 403 €−340 €
Záväzky61 tis. €61 tis. €60 tis. €182 €
Dlhodobé záväzky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé záväzky320 €806 €182 €182 €
Bankové úvery dlhodobé0 €0 €0 €0 €
Bankové úvery krátkodobé0 €0 €0 €0 €
Rezervy0 €0 €0 €0 €

Daň z príjmov

Vývoj daňových povinností

960 €11 tis. €7 538 €3 516 €20 tis. €121 €10 €145 €331 €331 €340 €340 €201420152016201720182019202020212022202320242025
Daň celkomSplatná daň

Spoľahlivosť firmy

  • Subjekt je na zozname nespoľahlivých platiteľov DPHNie
  • Historicky nespoľahlivý platiteľ DPHNie
  • Nadmerný odpočet DPHNie
  • Index daňovej spoľahlivostiVysoko spoľahlivý
  • Dlh na daniNie
  • Dlh vo VšZPNie
  • Dlh v UnionNie
  • Dlh v Sociálnej poisťovniNie

Predmet podnikania

5 registrovaných činností

  • Pohostinská činnosť a výroba hotových jedál pre výdajnePlatné od utorok 26. februára 2013
  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuPlatné od utorok 26. februára 2013
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ alebo iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/Platné od sobota 9. apríla 2011
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduPlatné od sobota 9. apríla 2011
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb spojených so správou a prevádzkou nehnuteľnostíPlatné od sobota 9. apríla 2011

Štatutári a prepojené osoby

Štatutárny orgán

1 aktívnych z 2
  • Konateľod štvrtok 10. januára 2013

    Adresa Saad building, Church street, Jdaidat Artoz, Damascus, Sýrska arabská republika

  • Fadi MuallaZaniknuté
    Konateľsobota 9. apríla 2011 – utorok 23. mája 2017

    Adresa Trenčianska 770/8, 01851 Nová Dubnica, Slovenská republika

Prepojené osoby

1 aktívnych z 2
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od streda 3. augusta 2022

    Adresa Saad Building, Church street, Jdaidat Artoz, Damascus, Sýrska arabská republika

    Podiel100 %Vklad5 000 EUR
  • Firas MuallaZaniknuté
    Spoločník v.o.s. / s.r.o.sobota 9. apríla 2011 – utorok 2. augusta 2022

    Adresa Saad Building, Church street, Jdaidat Artoz, Damascus, Sýria

    Podiel100 %Vklad5 000 EUR

Registrácia

Zapísané v OR SR

Register
Obchodný register
Registrový súd
Okresný súd Žilina
Číslo zápisu
Sro/75980/L
Hlavná činnosť
Prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností
Sektor (ESA 2010)
Nefinančné korporácie pod zahraničnou kontrolou
Daňová registrácia
Aktívna
Confidence Invest s. r. o.

Sídlo spoločnosti

Confidence Invest s. r. o.

Pekná 36/24, 010 04 Žilina

Otvoriť v Google Maps

Začnite sledovať trh už dnes

Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.