Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 46143653・Centrum I 1419/140, 018 41 Dubnica nad Váhom・Založené 2011
Obrat 2025
51 tis. €
+8,3 %Zisk 2025
11 tis. €
+150 %Aktíva
41 tis. €
+128 %Vlastný kapitál
12 tis. €
+1 040 %Zadlženosť
70,3 %
−24 ppHrubá marža
41,4 %
+18 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
22,0 %
+12 ppZisk / výnosy
ROA
27,1 %
+2,3 ppRentabilita aktív
ROE
91,2 %
−325 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
22,26
+1 387 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
12 tis. €
+124 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
10,3 %
−9,3 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
38 tis. €
+42 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
8,2 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 30 tis. € | 46 tis. € | 47 tis. € | 49 tis. € |
| Pridaná hodnota | 13 tis. € | 19 tis. € | 11 tis. € | 20 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 33 tis. € | 46 tis. € | 47 tis. € | 51 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 3 027 € | 12 tis. € | 4 453 € | 11 tis. € |
| Daň z príjmov | 371 € | 2 200 € | 1 081 € | 1 273 € |
| Daň z príjmov splatná | 371 € | 2 200 € | 1 081 € | 1 273 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 17 tis. € | 24 tis. € | 18 tis. € | 41 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 16 tis. € | 23 tis. € | 17 tis. € | 40 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 8 691 € | 9 249 € | 9 536 € | 19 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 7 317 € | 14 tis. € | 7 380 € | 21 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 967 € | 974 € | 1 020 € | 1 150 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 17 tis. € | 24 tis. € | 18 tis. € | 41 tis. € |
| Vlastné imanie | −15 tis. € | −3 384 € | 1 069 € | 12 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| HV minulých rokov | −23 tis. € | −20 tis. € | −8 384 € | −3 931 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 3 027 € | 12 tis. € | 4 453 € | 11 tis. € |
| Záväzky | 32 tis. € | 27 tis. € | 17 tis. € | 29 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 18 € | 18 € | 18 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 3 240 € | 24 tis. € | −9 782 € | 1 789 € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 4 350 € | 3 090 € | 1 830 € | 675 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 24 tis. € | 747 € | 25 tis. € | 26 tis. € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
7 registrovaných činností
Adresa Pod kaštieľom 636/26, 01841 Dubnica nad Váhom, Slovenská republika
Adresa Pod kaštieľom 636/26, 01841 Dubnica nad Váhom, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
VLB TRAVEL s. r. o.
Centrum I 1419/140, 018 41 Dubnica nad Váhom
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.