Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 46148981・Cestárska 8643/3, 01001 Žilina・Založené 2011
Obrat 2024
44 tis. €
+0,9 %Zisk 2024
21 tis. €
−15 %Aktíva
122 tis. €
+16 %Vlastný kapitál
33 tis. €
+178 %Zadlženosť
73,0 %
−16 ppHrubá marža
92,8 %
+15 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
48,4 %
−9,3 ppZisk / výnosy
ROA
17,3 %
−6,4 ppRentabilita aktív
ROE
64,0 %
−146 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,96
−4,7 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
22 tis. €
−25 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
5,0 %
−11 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−1 371 €
−283 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
70,2 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 160 € | 23 tis. € | 43 tis. € | 43 tis. € |
| Pridaná hodnota | 141 € | 19 tis. € | 34 tis. € | 40 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 160 € | 24 tis. € | 43 tis. € | 44 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −8 120 € | 12 tis. € | 25 tis. € | 21 tis. € |
| Daň z príjmov | 0 € | 570 € | 4 788 € | 1 119 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 11 tis. € | 22 tis. € | 106 tis. € | 122 tis. € |
| Neobežný majetok | 9 662 € | 3 010 € | 11 tis. € | 89 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 9 662 € | 3 010 € | 11 tis. € | 89 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 1 237 € | 19 tis. € | 94 tis. € | 33 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 38 tis. € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 708 € | 4 508 € | 25 tis. € | 9 627 € |
| Finančné účty | 529 € | 14 tis. € | 31 tis. € | 24 tis. € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 11 tis. € | 22 tis. € | 106 tis. € | 122 tis. € |
| Vlastné imanie | −25 tis. € | −13 tis. € | 12 tis. € | 33 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | −22 tis. € | −31 tis. € | −18 tis. € | 6 665 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −8 120 € | 12 tis. € | 25 tis. € | 21 tis. € |
| Záväzky | 36 tis. € | 35 tis. € | 94 tis. € | 89 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 5 766 € | 0 € | 0 € | 55 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 30 tis. € | 35 tis. € | 94 tis. € | 35 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
21 registrovaných činností
Adresa Slnečná 3735/52, 90025 Chorvátsky Grob, Slovenská republika
Adresa 29. Augusta 97/29, 97251 Handlová, Slovenská republika
Adresa Konská 463, 01313 Konská, Slovenská republika
Adresa Slnečná 3735/52, 90025 Chorvátsky Grob, Slovenská republika
Adresa Cestárska 8643/3, 01001 Žilina, Slovenská republika
Adresa Cestárska 8643/3, 01001 Žilina, Slovenská republika
Adresa Nábr. Sv. Cyrila 382/47, 97101 Prievidza, Slovenská republika
Adresa Konská 463, 01313 Konská, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.