Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 46155481・Bottová 1469/1A, 96212 Detva・Založené 2011
Obrat 2025
764 tis. €
−9,3 %Zisk 2025
72 tis. €
+128 %Aktíva
659 tis. €
−8,7 %Vlastný kapitál
396 tis. €
+22 %Zadlženosť
39,8 %
−15 ppHrubá marža
17,4 %
+7,2 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
9,5 %
+5,7 ppZisk / výnosy
ROA
11,0 %
+6,6 ppRentabilita aktív
ROE
18,2 %
+8,4 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,43
+0,2 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
94 tis. €
+132 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
23,0 %
+1,5 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−149 tis. €
+34 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
17,2 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 780 tis. € | 812 tis. € | 842 tis. € | 764 tis. € |
| Pridaná hodnota | 81 tis. € | 56 tis. € | 86 tis. € | 133 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 780 tis. € | 816 tis. € | 842 tis. € | 764 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 37 tis. € | 3 591 € | 32 tis. € | 72 tis. € |
| Daň z príjmov | 9 064 € | 2 508 € | 8 637 € | 22 tis. € |
| Daň z príjmov splatná | 9 064 € | 2 508 € | 8 637 € | 22 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 681 tis. € | 752 tis. € | 721 tis. € | 659 tis. € |
| Neobežný majetok | 560 tis. € | 555 tis. € | 550 tis. € | 545 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 560 tis. € | 555 tis. € | 550 tis. € | 545 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 120 tis. € | 196 tis. € | 170 tis. € | 113 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 108 tis. € | 179 tis. € | 152 tis. € | 78 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 12 tis. € | 17 tis. € | 18 tis. € | 35 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 1 144 € | 1 287 € | 1 334 € | 1 381 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 681 tis. € | 752 tis. € | 721 tis. € | 659 tis. € |
| Vlastné imanie | 289 tis. € | 293 tis. € | 324 tis. € | 396 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| HV minulých rokov | 247 tis. € | 284 tis. € | 288 tis. € | 319 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 37 tis. € | 3 591 € | 32 tis. € | 72 tis. € |
| Záväzky | 392 tis. € | 459 tis. € | 397 tis. € | 262 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 403 € | 402 € | 396 € | 390 € |
| Krátkodobé záväzky | 391 tis. € | 459 tis. € | 396 tis. € | 262 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 6 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 184 € | 188 € | 279 € | 186 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
2 registrované činnosti
Adresa Fučíkova 522/15, 96212 Detva, Slovenská republika
Adresa Námestie mieru 1395/17, 96212 Detva, Slovenská republika
Adresa Fučíkova 522/15, 96212 Detva, Slovenská republika
Adresa Námestie mieru 1395/17, 96212 Detva, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.