Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 46164316・kpt. Nálepku 1, 04001 Košice - mestská časť Staré Mesto・Založené 2011
Obrat 2025
407 tis. €
+32 %Zisk 2025
101 tis. €
+52 %Aktíva
396 tis. €
+1,1 %Vlastný kapitál
331 tis. €
−1,9 %Zadlženosť
16,5 %
+2,5 ppHrubá marža
37,2 %
+4,0 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
24,7 %
+3,4 ppZisk / výnosy
ROA
25,4 %
+8,5 ppRentabilita aktív
ROE
30,4 %
+11 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
5,56
−11 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
130 tis. €
+52 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
22,4 %
+0,1 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
299 tis. €
+3,7 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
10,7 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 262 tis. € | 261 tis. € | 309 tis. € | 401 tis. € |
| Pridaná hodnota | 74 tis. € | 49 tis. € | 103 tis. € | 149 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 262 tis. € | 263 tis. € | 309 tis. € | 407 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 44 tis. € | 24 tis. € | 66 tis. € | 101 tis. € |
| Daň z príjmov | 13 tis. € | 12 tis. € | 19 tis. € | 29 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 282 tis. € | 319 tis. € | 392 tis. € | 396 tis. € |
| Neobežný majetok | 27 tis. € | 27 tis. € | 49 tis. € | 32 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 27 tis. € | 27 tis. € | 49 tis. € | 32 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 255 tis. € | 292 tis. € | 343 tis. € | 364 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 95 tis. € | 151 tis. € | 203 tis. € | 190 tis. € |
| Finančné účty | 160 tis. € | 141 tis. € | 139 tis. € | 174 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 282 tis. € | 319 tis. € | 392 tis. € | 396 tis. € |
| Vlastné imanie | 247 tis. € | 271 tis. € | 337 tis. € | 331 tis. € |
| Základné imanie | 25 tis. € | 25 tis. € | 25 tis. € | 25 tis. € |
| HV minulých rokov | 178 tis. € | 222 tis. € | 246 tis. € | 205 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 44 tis. € | 24 tis. € | 66 tis. € | 101 tis. € |
| Záväzky | 36 tis. € | 48 tis. € | 55 tis. € | 66 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 85 € | 85 € | 85 € | 85 € |
| Krátkodobé záväzky | 35 tis. € | 48 tis. € | 55 tis. € | 65 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
14 registrovaných činností
Člen predstavenstva
Adresa Bystická 2600/97A, 04011 Košice - mestská časť Pereš, Slovenská republika
člen
Adresa kpt. Nálepku 1199/1, 04001 Košice-Staré mesto, Slovenská republika
člen
Adresa Bernolákova 17/A, 04011 Košice, Slovenská republika
člen
Adresa Dargovská 1215/1, 04001 Košice-Staré Mesto, Slovenská republika
Adresa Kpt. Nálepku 1199/1, 04001 Košice - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika
Adresa Orechová 1208/1, 90024 Veľký Biel, Slovenská republika
Adresa kpt. Nálepku 1, 04001 Košice, Slovenská republika
Adresa Narcisová 423/2, 04011 Košice, Slovenská republika
Adresa Bernolákova 17/A, 04011 Košice, Slovenská republika
Adresa Němcovej 35/2, 04001 Košice, Slovenská republika
Adresa Azovská 3, 82108 Bratislava, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
ASANT a.s.
kpt. Nálepku 1, 04001 Košice - mestská časť Staré Mesto
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.