Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 46168443・Rožňavská 1, 83104 Bratislava・Založené 2011
Obrat 2024
406 tis. €
+0,2 %Zisk 2024
−932 €
−107 %Aktíva
324 tis. €
+7,4 %Vlastný kapitál
16 tis. €
−5,5 %Zadlženosť
94,7 %
+0,3 ppHrubá marža
15,1 %
−2,6 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-0,2 %
−3,4 ppZisk / výnosy
ROA
-0,3 %
−4,6 ppRentabilita aktív
ROE
-5,9 %
−83 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,05
−2,4 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
1 061 €
−92 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
187,8 %
+183 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
15 tis. €
−28 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-0,1 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 469 tis. € | 445 tis. € | 405 tis. € | 406 tis. € |
| Pridaná hodnota | 52 tis. € | 53 tis. € | 72 tis. € | 61 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 476 tis. € | 445 tis. € | 405 tis. € | 406 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 4 340 € | −1 870 € | 13 tis. € | −932 € |
| Daň z príjmov | 623 € | 393 € | 600 € | 1 993 € |
| Daň z príjmov splatná | — | — | — | 1 993 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 326 tis. € | 287 tis. € | 302 tis. € | 324 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 326 tis. € | 287 tis. € | 302 tis. € | 319 tis. € |
| Zásoby | 212 tis. € | 204 tis. € | 200 tis. € | 194 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 113 tis. € | 81 tis. € | 91 tis. € | 85 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | — | — | — | 0 € |
| Finančné účty | 725 € | 1 769 € | 12 tis. € | 40 tis. € |
| Časové rozlíšenie | — | — | — | 5 166 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 326 tis. € | 287 tis. € | 302 tis. € | 324 tis. € |
| Vlastné imanie | 5 784 € | 3 914 € | 17 tis. € | 16 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | — | — | — | 500 € |
| HV minulých rokov | −107 tis. € | −102 tis. € | −104 tis. € | −92 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 4 340 € | −1 870 € | 13 tis. € | −932 € |
| Záväzky | 320 tis. € | 283 tis. € | 285 tis. € | 307 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 14 € | 63 € | 281 € | 492 € |
| Krátkodobé záväzky | 317 tis. € | 279 tis. € | 281 tis. € | 304 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | — | — | — | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 2 792 € | 3 768 € | 4 045 € | 2 624 € |
| Časové rozlíšenie | — | — | — | 1 329 € |
Vývoj daňových povinností
10 registrovaných činností
Adresa Doležalova 3424/15, 83104 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika
Adresa Mierová 18550/27, 82105 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika
Adresa Čs. parašutistov 11, 83101 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Staré záhrady 18, 82105 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Doležalova 3425/15, 82104 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Doležalova 3424/15, 83104 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika
Adresa Mierová 18550/27, 82105 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
2 zápisy z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.