Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 46188126・Lehnice 175, 93037 Lehnice・Založené 2011
Obrat 2016
9,22 mil. €
−2,6 %Zisk 2016
−223 tis. €
+82 %Aktíva
10,69 mil. €
+20 %Vlastný kapitál
−1,49 mil. €
−18 %Zadlženosť
114,0 %
−0,3 ppHrubá marža
-2,4 %
+24 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-2,4 %
+11 ppZisk / výnosy
ROA
-2,1 %
+12 ppRentabilita aktív
ROE
14,9 %
−85 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,88
+16 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−223 tis. €
+82 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-0,0 %
+0,2 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−1,49 mil. €
+39 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
8 927,4 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2014 | 2015 | 2016 |
|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 1 131 € | 4,87 mil. € | 9,22 mil. € |
| Pridaná hodnota | −2 779 € | −1,27 mil. € | −223 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 1 131 € | 9,46 mil. € | 9,22 mil. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −3 889 € | −1,27 mil. € | −223 tis. € |
| Daň z príjmov | 960 € | 2 880 € | 0 € |
| Položka | 2014 | 2015 | 2016 |
|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 3 259 € | 8,88 mil. € | 10,69 mil. € |
| Neobežný majetok | 299 € | 1,19 mil. € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 299 € | 299 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 1,19 mil. € | 0 € |
| Obežný majetok | 2 960 € | 7,69 mil. € | 10,69 mil. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 1,47 mil. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | −500 € | 7,38 mil. € | 9,22 mil. € |
| Finančné účty | 3 460 € | 313 tis. € | 0 € |
| Položka | 2014 | 2015 | 2016 |
|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 3 259 € | 8,88 mil. € | 10,69 mil. € |
| Vlastné imanie | 913 € | −1,27 mil. € | −1,49 mil. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | −198 € | −4 087 € | −1,28 mil. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −3 889 € | −1,27 mil. € | −223 tis. € |
| Záväzky | 2 346 € | 10,15 mil. € | 12,18 mil. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 2 346 € | 10,15 mil. € | 12,18 mil. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
13 registrovaných činností
Adresa Sat. Ogra, 202C Jud. Mures nr., Rumunsko
Adresa Veľké Blahovo 294, 93001 Veľké Blahovo, Slovenská republika
Adresa Nám. Priateľstva 2172/29, 92901 Dunajská Streda, Slovenská republika
Adresa Hlboká 404/4, 93021 Jahodná, Slovenská republika
Adresa Sat. Ogra, 202C Jud. Mures nr., Rumunsko
Adresa Veľké Blahovo 294, 93001 Veľké Blahovo, Slovenská republika
Adresa Nám. Priateľstva 2172/29, 92901 Dunajská Streda, Slovenská republika
Adresa Hlboká 404/4, 93021 Jahodná, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
2 zápisy z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.