Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 46192085・Svätoplukova 28, 82108 Bratislava・Založené 2011
Obrat 2024
39 tis. €
+21 %Zisk 2024
43 tis. €
+30 %Aktíva
322 tis. €
+16 %Vlastný kapitál
320 tis. €
+16 %Zadlženosť
0,5 %
+0,4 ppHrubá marža
98,0 %
Andromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
111,2 %
+7,7 ppZisk / výnosy
ROA
13,4 %
+1,4 ppRentabilita aktív
ROE
13,5 %
+1,5 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
80,02
−94 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
51 tis. €
+30 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
15,6 %
+0,2 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
119 tis. €
−42 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
2,3 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 34 tis. € | 34 tis. € | 32 tis. € | 39 tis. € |
| Pridaná hodnota | 33 tis. € | 33 tis. € | 32 tis. € | 38 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 34 tis. € | 34 tis. € | 32 tis. € | 39 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 31 tis. € | 31 tis. € | 33 tis. € | 43 tis. € |
| Daň z príjmov | 5 561 € | 5 588 € | 6 067 € | 7 967 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 213 tis. € | 244 tis. € | 277 tis. € | 322 tis. € |
| Neobežný majetok | 151 tis. € | 151 tis. € | 71 tis. € | 201 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 1 103 € | 1 103 € | 1 103 € | 1 103 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 150 tis. € | 150 tis. € | 70 tis. € | 200 tis. € |
| Obežný majetok | 62 tis. € | 93 tis. € | 206 tis. € | 121 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 937 € | 428 € | −1 647 € | 0 € |
| Finančné účty | 61 tis. € | 92 tis. € | 208 tis. € | 121 tis. € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 213 tis. € | 244 tis. € | 277 tis. € | 322 tis. € |
| Vlastné imanie | 213 tis. € | 244 tis. € | 277 tis. € | 320 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 176 tis. € | 208 tis. € | 238 tis. € | 272 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 31 tis. € | 31 tis. € | 33 tis. € | 43 tis. € |
| Záväzky | 0 € | 0 € | 160 € | 1 510 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 0 € | 0 € | 160 € | 1 510 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
4 registrované činnosti
Adresa Rajecká 32, 82107 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Rajecká 8686/32, 82107 Bratislava - mestská časť Vrakuňa, Slovenská republika
Adresa Rajecká 32, 82107 Bratislava, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
2 zápisy z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.