Firemné dáta zo slovenských verejných registrov

AVALZ+, s.r.o.

Finančný profil firmy・IČO 46198547・Stredná 20, 90028 Zálesie・Založené 2011

Aktívna

Obrat 2025

14 tis. €

−81 %
IČO
46198547
DIČ
2023271096
IČ DPH
SK2023271096, podľa §4, registrácia od piatok 1. júla 2011Registrácia DPH je zrušená
Sídlo
AVALZ+, s.r.o.Stredná 20 90028 Zálesie
Dátum vzniku
piatok 27. mája 2011
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Zapísané v
Obchodný registerMestský súd Bratislava III, Sro/100442/B

Zisk 2025

3 679 €

−4,6 %Výsledok hospodárenia po zdanení

Aktívabez DPH

38 tis. €

+314 %Majetok celkom, uvedený bez DPH

Vlastný kapitál

−195 tis. €

+1,8 %Aktíva po odpočítaní cudzích zdrojov

Zadlženosť

607,9 %

−1 634 ppZáväzky / aktíva celkom

Nedostupné – mikro účtovné jednotky túto položku vo výkaze nerozlišujú.

Hrubá marža

57,6 %

+42 ppHrubý zisk / tržby
Pripravujeme

Andromia skóre

—

Zisk

−4,6 %
8 319 €960 €38 €−18 tis. €−38 tis. €−41 tis. €−52 tis. €−75 tis. €22 tis. €−8 050 €3 855 €3 679 €20142015201620172018201920202021202220232024202520148 319 €2015960 €201638 €2017−18 tis. €2018−38 tis. €2019−41 tis. €2020−52 tis. €2021−75 tis. €202222 tis. €2023−8 050 €20243 855 €20253 679 €

Výsledok hospodárenia po zdanení podľa účtovnej závierky za každý rok. Záporná hodnota znamená stratu.

Tržby

−81 %
20 tis. €14 tis. €76 tis. €108 tis. €242 tis. €28 tis. €0 €1 500 €40 tis. €2 620 €72 tis. €14 tis. €201420152016201720182019202020212022202320242025201420 tis. €201514 tis. €201676 tis. €2017108 tis. €2018242 tis. €201928 tis. €20200 €20211 500 €202240 tis. €20232 620 €202472 tis. €202514 tis. €

Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru, teda príjmy z hlavnej činnosti firmy bez ostatných výnosov.

Daň z príjmov

Vývoj daňových povinností

960 €960 €960 €960 €0 €0 €0 €0 €0 €0 €960 €340 €201420152016201720182019202020212022202320242025Daň celkom · 2014960 €Daň celkom · 2015960 €Daň celkom · 2016960 €Daň celkom · 2017960 €Daň celkom · 20180 €Daň celkom · 20190 €Daň celkom · 20200 €Daň celkom · 20210 €Daň celkom · 20220 €Daň celkom · 20230 €Daň celkom · 2024960 €Daň celkom · 2025340 €Splatná daň · 2014960 €

Daň celkom je daň z príjmov vykázaná vo výkaze ziskov a strát. Splatná daň je jej časť, ktorú firma za daný rok odvádza štátu.

Finančné ukazovatele

Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.

Čistá marža

26,5 %

+21 pp

Zisk / výnosy

Zisková marža

26,5 %

+21 pp

Zisk / tržby

ROA

9,6 %

−32 pp

Rentabilita aktív

ROE

-1,9 %

+0,1 pp

Rentabilita vlastného imania

Rentabilita nákladov

36,0 %

+30 pp

Zisk / (výnosy − zisk)

Podiel pridanej hodnoty na výnosoch

57,6 %

+42 pp

Pridaná hodnota / výnosy

Zisk pred zdanením

4 019 €

−17 %

Zisk + daň z príjmov

Efektívna daň

8,5 %

−11 pp

Daň z príjmov / zisk pred zdanením

Výnosy celkom

Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy

20 tis. €201414 tis. €201576 tis. €2016108 tis. €2017269 tis. €201828 tis. €20190 €20202 974 €202146 tis. €20222 684 €202372 tis. €202414 tis. €2025

Súčet všetkých výnosov firmy za rok. Na rozdiel od tržieb zahŕňa aj predaj majetku, finančné a ostatné výnosy.

Výkaz ziskov a strát

Položka2022202320242025
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru40 tis. €2 620 €72 tis. €14 tis. €
Pridaná hodnota20 tis. €−4 165 €11 tis. €8 007 €
Výnosy z hospodárskej činnosti46 tis. €2 684 €72 tis. €14 tis. €
Výsledok hospodárenia po zdanení22 tis. €−8 050 €3 855 €3 679 €
Daň z príjmov0 €0 €960 €340 €

Výnosy, náklady a výsledok hospodárenia za jednotlivé roky podľa zverejnených účtovných závierok.

Zdroje a náklady neziskovej organizácie

Položka2022202320242025
Osobné náklady0 €0 €0 €0 €

Hlavná činnosť je nezdaňovaná, podnikateľská činnosť zdaňovaná. Sumy podľa zverejnených účtovných závierok.

Aktívabez DPH

  • Neobežný majetok0 €
  • Obežný majetok38 tis. €

Čím firma disponuje ku koncu roka: neobežný a obežný majetok, uvedený bez DPH.

Pasíva

  • Vlastné imanie−195 tis. €
  • Záväzky234 tis. €

Z čoho je majetok financovaný: vlastné imanie a cudzie zdroje. Pasíva sa vždy rovnajú aktívam.

Súvaha

Aktíva (bez DPH)

Položka2022202320242025
Majetok celkom47 tis. €60 tis. €9 289 €38 tis. €
Neobežný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý hmotný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý nehmotný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Obežný majetok47 tis. €60 tis. €9 289 €38 tis. €
Zásoby24 tis. €24 tis. €0 €0 €
Dlhodobé pohľadávky0 €29 tis. €0 €15 tis. €
Krátkodobé pohľadávky7 080 €387 €185 €448 €
Finančné účty16 tis. €5 953 €9 104 €23 tis. €

Pasíva

Položka2022202320242025
Spolu vlastné imanie a záväzky47 tis. €60 tis. €9 289 €38 tis. €
Vlastné imanie−195 tis. €−203 tis. €−199 tis. €−195 tis. €
Základné imanie5 000 €5 000 €5 000 €5 000 €
HV minulých rokov−222 tis. €−200 tis. €−208 tis. €−204 tis. €
HV za účtovné obdobie po zdanení22 tis. €−8 050 €3 855 €3 679 €
Záväzky242 tis. €262 tis. €208 tis. €234 tis. €
Dlhodobé záväzky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé záväzky242 tis. €233 tis. €184 tis. €214 tis. €
Bankové úvery dlhodobé0 €29 tis. €24 tis. €20 tis. €
Bankové úvery krátkodobé0 €0 €0 €0 €
Rezervy0 €0 €0 €0 €

Stav majetku a zdrojov jeho financovania ku koncu každého roka. Aktíva sú uvedené bez DPH.

Spoľahlivosť firmy

  • Subjekt je na zozname nespoľahlivých platiteľov DPHNie
  • Historicky nespoľahlivý platiteľ DPHNie
  • Nadmerný odpočet DPHNie
  • Index daňovej spoľahlivostiSpoľahlivý
  • Dlh na daniNie
  • Pohľadávky voči štátuNie
  • Súdne pohľadávky štátuNie
  • Dlh vo VšZPNie
  • Dlh v UnionNie
  • Dlh v Sociálnej poisťovniNie

Predmet podnikania

12 registrovaných činností

  • administratívne službyPlatné od streda 23. júla 2014
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovPlatné od streda 23. júla 2014
  • faktorig a forfaitingPlatné od streda 23. júla 2014
  • verejné obstarávaniePlatné od streda 23. júla 2014
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)Platné od piatok 27. mája 2011
  • prenájom hnuteľných vecíPlatné od piatok 27. mája 2011
  • prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomPlatné od piatok 27. mája 2011
  • reklamné a marketingové službyPlatné od piatok 27. mája 2011
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduPlatné od piatok 27. mája 2011
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebPlatné od piatok 27. mája 2011

Štatutári a prepojené osoby

Štatutárny orgán

2 aktívnych z 5
  • Juraj LeškoAktívne
    Konateľod pondelok 30. júna 2014

    Adresa Stredná 20, 90028 Zálesie, Slovenská republika

  • Juraj LeškoAktívne
    Konateľod sobota 22. júla 2006

    Adresa Stredná 592/20, 90028 Zálesie, Slovenská republika

  • Konateľpondelok 30. júna 2014 – streda 13. augusta 2025

    Adresa Stredná 20, 90028 Zálesie, Slovenská republika

  • Konateľpiatok 27. mája 2011 – utorok 22. júla 2014

    Adresa B. Němcovej 655/20, 96231 Sliač, Slovenská republika

  • Peter DienešUkončené
    Konateľpiatok 27. mája 2011 – utorok 22. júla 2014

    Adresa Očovská cesta 824/60, 96201 Zvolenská Slatina, Slovenská republika

Prepojené osoby

1 aktívnych z 4
  • Juraj LeškoAktívne
    Spoločník v.o.s. / s.r.o.od štvrtok 14. augusta 2025

    Adresa Stredná 20, 90028 Zálesie, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad5 000 EUR
  • Juraj LeškoUkončené
    Spoločník v.o.s. / s.r.o.streda 23. júla 2014 – streda 13. augusta 2025

    Adresa Stredná 20, 90028 Zálesie, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad5 000 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.piatok 27. mája 2011 – utorok 22. júla 2014

    Adresa B. Němcovej 655/20, 96231 Sliač, Slovenská republika

    Podiel33,33 %Vklad2 500 EUR
  • Peter DienešUkončené
    Spoločník v.o.s. / s.r.o.piatok 27. mája 2011 – utorok 22. júla 2014

    Adresa Očovská cesta 824/60, 96201 Zvolenská Slatina, Slovenská republika

    Podiel33,33 %Vklad2 500 EUR

História firmy

2 zmeny v registri

  • Názvy

    2 záznamy
    • AVALZ+, s.r.o.od streda 23. júla 2014
    • GOLD & SILVER, s.r.o.piatok 27. mája 2011 – utorok 22. júla 2014
  • Sídlo

    2 záznamy
    • Stredná 20, 90028 Zálesie, Slovenská republikaod streda 23. júla 2014
    • Dolná 27, 97401 Banská Bystrica, Slovenská republikapiatok 27. mája 2011 – utorok 22. júla 2014

Vlastnícka štruktúra

Hore spoločníci firmy, dole firmy, v ktorých je spoločníkom.

Registrácia

Zapísané v OR SR

Register
Obchodný register
Registrový súd
Mestský súd Bratislava III
Číslo zápisu
Sro/100442/B
Hlavná činnosť
Administratívne a pomocné činnosti
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Daňová registrácia
Aktívna
Registrácia DPH
ZrušenáDátum detekcie: sobota 1. augusta 2026
AVALZ+, s.r.o.

Sídlo spoločnosti

AVALZ+, s.r.o.

Stredná 20, 90028 Zálesie

Otvoriť v Google Maps

Začnite sledovať trh už dnes

Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.