Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 46206078・Farská 46, 94901 Nitra・Založené 2011
Obrat 2025
0 €
−100 %Zisk 2025
−343 €
+85 %Aktíva
8 459 €
−3,9 %Vlastný kapitál
8 119 €
−4,1 %Zadlženosť
4,0 %
+0,2 ppHrubá marža
—
NezverejnenéAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
ROA
-4,1 %
+21 ppRentabilita aktív
ROE
-4,2 %
+22 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
24,88
−3,9 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−3 €
+100 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-11 333,3 %
−11 315 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
8 119 €
−4,1 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
43,9 %
Priemerný ročný rast tržieb
Úročený dlh
0 €
Dlhodobé bankové úvery + krátkodobé bankové úvery + krátkodobé finančné výpomoci
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Pridaná hodnota | −28 tis. € | −3 € | 0 € | −3 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 412 € | 0 € | 333 € | 0 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −24 tis. € | −106 € | −2 234 € | −343 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 340 € | 340 € |
| Daň z príjmov splatná | 0 € | 0 € | 340 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 12 tis. € | 11 tis. € | 8 802 € | 8 459 € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 12 tis. € | 11 tis. € | 8 802 € | 8 459 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 6 880 € | 6 880 € | 6 880 € | 6 880 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 4 703 € | 4 217 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 19 € | 78 € | 1 922 € | 1 579 € |
| Časové rozlíšenie | 4 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 12 tis. € | 11 tis. € | 8 802 € | 8 459 € |
| Vlastné imanie | 11 tis. € | 11 tis. € | 8 462 € | 8 119 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 500 € | 500 € | 500 € | 500 € |
| HV minulých rokov | 30 tis. € | 5 301 € | 5 196 € | 2 962 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −24 tis. € | −106 € | −2 234 € | −343 € |
| Záväzky | 805 € | 480 € | 340 € | 340 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 800 € | 480 € | 340 € | 340 € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 5 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
6 registrovaných činností
Adresa Tehelná 82/60, 94901 Nitra, Slovenská republika
Adresa Fraňa Kráľa 11/434, 94901 Nitra, Slovenská republika
Adresa Fraňa Kráľa 11/434, 94901 Nitra, Slovenská republika
Adresa Podhorská 1, 94901 Nitra, Slovenská republika
Adresa Fraňa Kráľa 11/434, 94901 Nitra, Slovenská republika
Adresa Tehelná 82/60, 94901 Nitra, Slovenská republika
Adresa Fraňa Kráľa 11/434, 94901 Nitra, Slovenská republika
Adresa Fraňa Kráľa 11/434, 94901 Nitra, Slovenská republika
Adresa Podhorská 1, 94901 Nitra, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
3 zápisy z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.