Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 46219765・Štefánikova 13, 01001 Žilina・Založené 2011
Obrat 2025
1,21 mil. €
−19 %Zisk 2025
115 tis. €
−0,7 %Aktíva
314 tis. €
−2,2 %Vlastný kapitál
120 tis. €
−39 %Zadlženosť
61,7 %
+24 ppHrubá marža
14,6 %
+2,2 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
9,5 %
+1,7 ppZisk / výnosy
ROA
36,6 %
+0,6 ppRentabilita aktív
ROE
95,4 %
+37 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,82
−26 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
148 tis. €
−2,0 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
22,3 %
−1,0 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
104 tis. €
−37 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
26,6 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 925 tis. € | 1,14 mil. € | 1,49 mil. € | 1,19 mil. € |
| Pridaná hodnota | 87 tis. € | 36 tis. € | 185 tis. € | 174 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 944 tis. € | 1,14 mil. € | 1,49 mil. € | 1,21 mil. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 2 928 € | 2 602 € | 116 tis. € | 115 tis. € |
| Daň z príjmov | 4 365 € | 2 722 € | 35 tis. € | 33 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 230 tis. € | 243 tis. € | 321 tis. € | 314 tis. € |
| Neobežný majetok | 61 tis. € | 46 tis. € | 42 tis. € | 83 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 55 tis. € | 34 tis. € | 30 tis. € | 71 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 6 145 € | 12 tis. € | 12 tis. € | 12 tis. € |
| Obežný majetok | 168 tis. € | 197 tis. € | 279 tis. € | 231 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 101 tis. € | 154 tis. € | 156 tis. € | 120 tis. € |
| Finančné účty | 67 tis. € | 44 tis. € | 123 tis. € | 111 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 230 tis. € | 243 tis. € | 321 tis. € | 314 tis. € |
| Vlastné imanie | 123 tis. € | 126 tis. € | 199 tis. € | 120 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 115 tis. € | 118 tis. € | 78 tis. € | 0 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 2 928 € | 2 602 € | 116 tis. € | 115 tis. € |
| Záväzky | 106 tis. € | 117 tis. € | 122 tis. € | 194 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 44 tis. € | 39 tis. € | 9 219 € | 67 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 62 tis. € | 79 tis. € | 113 tis. € | 127 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
14 registrovaných činností
Adresa Jánošíkova 8494/15B, 01001 Žilina, Slovenská republika
Adresa Nanterská 3, 01008 Žilina, Slovenská republika
Adresa 1. mája 1160/36, 02001 Púchov, Slovenská republika
Adresa Borová 3176/6, 01007 Žilina, Slovenská republika
Adresa M. R. Štefánika 8390/13, 01001 Žilina, Slovenská republika
Adresa Jánošíkova 8494/15B, 01001 Žilina, Slovenská republika
Adresa 1. mája 1160/36, 02001 Púchov, Slovenská republika
Adresa Nanterská 3, 01008 Žilina, Slovenská republika
Adresa 1. mája 1160/36, 02001 Púchov, Slovenská republika
Adresa Borová 3176/6, 01007 Žilina, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.