Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 46225056・Karpatské námestie 10A, 83106 Bratislava - mestská časť Rača・Založené 2011
Obrat 2025
15 tis. €
+84 %Zisk 2025
−8 751 €
+85 %Aktíva
897 tis. €
+5,6 %Vlastný kapitál
25 tis. €
−26 %Zadlženosť
97,2 %
+1,2 ppHrubá marža
-1,5 %
Andromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-59,1 %
+673 ppZisk / výnosy
ROA
-1,0 %
+6,0 ppRentabilita aktív
ROE
-34,8 %
+139 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,00
−0,1 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−8 411 €
+86 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-4,0 %
−3,5 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
1 936 €
−35 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-49,2 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 0 € | 0 € | 0 € | 15 tis. € |
| Pridaná hodnota | −26 tis. € | −6 540 € | −4 541 € | −224 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 9 979 € | 13 tis. € | 8 040 € | 15 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 130 tis. € | −62 tis. € | −59 tis. € | −8 751 € |
| Daň z príjmov | 28 tis. € | 0 € | 340 € | 340 € |
| Daň z príjmov splatná | 28 tis. € | 0 € | 340 € | — |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 874 tis. € | 944 tis. € | 850 tis. € | 897 tis. € |
| Neobežný majetok | 48 tis. € | 51 tis. € | 31 tis. € | 24 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 35 tis. € | 38 tis. € | 18 tis. € | 10 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 14 tis. € | 14 tis. € | 14 tis. € | 14 tis. € |
| Obežný majetok | 787 tis. € | 855 tis. € | 818 tis. € | 873 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 65 tis. € | 65 tis. € | 103 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 27 tis. € | 27 tis. € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 745 tis. € | 756 tis. € | 752 tis. € | 767 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | — |
| Finančné účty | 15 tis. € | 7 417 € | 1 398 € | 2 207 € |
| Časové rozlíšenie | 38 tis. € | 38 tis. € | 86 € | — |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 874 tis. € | 944 tis. € | 850 tis. € | 897 tis. € |
| Vlastné imanie | 155 tis. € | 93 tis. € | 34 tis. € | 25 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 250 € | 6 763 € | 6 762 € | — |
| HV minulých rokov | 20 tis. € | 143 tis. € | 81 tis. € | 22 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 130 tis. € | −62 tis. € | −59 tis. € | −8 751 € |
| Záväzky | 718 tis. € | 852 tis. € | 816 tis. € | 872 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 515 € |
| Krátkodobé záväzky | 718 tis. € | 852 tis. € | 815 tis. € | 871 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | — |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 250 € | 250 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 240 € | — |
Vývoj daňových povinností
19 registrovaných činností
Adresa Prebeneg 100, 34018 San Dorligo Della Valle, Talianska republika
Adresa Škocjan 79A, 6000 Koper, Slovinská republika
Adresa Vígľašská 3, 85107 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Mlynarovičova 13, 81101 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Prebeneg 100, 34018 San Dorligo Della Valle, Talianska republika
Adresa Škocjan 79A, 6000 Koper, Slovinská republika
Adresa Ventúrska 13, 81101 Bratislava, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
2 zápisy z obchodného registra
PETROIL s.r.o.
Karpatské námestie 10A, 83106 Bratislava - mestská časť Rača
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.