Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 46226095・Ulica sv. Cyrila a Metoda 80, 075 01 Nový Ruskov・Založené 2011
Obrat 2025
1,63 mil. €
+10 %Zisk 2025
245 tis. €
−3,1 %Výsledok hospodárenia po zdaneníAktívabez DPH
2,02 mil. €
+17 %Majetok celkom, uvedený bez DPHVlastný kapitál
1,82 mil. €
+16 %Aktíva po odpočítaní cudzích zdrojovZadlženosť
10,0 %
+0,7 ppZáväzky / aktíva celkomHrubá marža
25,0 %
−1,9 ppHrubý zisk / tržbyAndromia skóre
—
Výsledok hospodárenia po zdanení podľa účtovnej závierky za každý rok. Záporná hodnota znamená stratu.
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru, teda príjmy z hlavnej činnosti firmy bez ostatných výnosov.
Vývoj daňových povinností
Daň celkom je daň z príjmov vykázaná vo výkaze ziskov a strát. Splatná daň je jej časť, ktorú firma za daný rok odvádza štátu.
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
15,1 %
−2,1 ppZisk / výnosy
Zisková marža
15,1 %
−2,1 ppZisk / tržby
ROA
12,1 %
−2,5 ppRentabilita aktív
ROE
13,5 %
−2,6 ppRentabilita vlastného imania
Rentabilita nákladov
17,7 %
−3,0 ppZisk / (výnosy − zisk)
Podiel pridanej hodnoty na výnosoch
24,9 %
−1,8 ppPridaná hodnota / výnosy
Zisk pred zdanením
313 tis. €
−2,6 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
21,8 %
+0,4 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
Súčet všetkých výnosov firmy za rok. Na rozdiel od tržieb zahŕňa aj predaj majetku, finančné a ostatné výnosy.
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 1,77 mil. € | 1,4 mil. € | 1,47 mil. € | 1,62 mil. € |
| Pridaná hodnota | 530 tis. € | 360 tis. € | 394 tis. € | 405 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 1,77 mil. € | 1,41 mil. € | 1,47 mil. € | 1,63 mil. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 372 tis. € | 242 tis. € | 253 tis. € | 245 tis. € |
| Daň z príjmov | 100 tis. € | 65 tis. € | 69 tis. € | 68 tis. € |
| Daň z príjmov splatná | — | — | 69 tis. € | 68 tis. € |
Výnosy, náklady a výsledok hospodárenia za jednotlivé roky podľa zverejnených účtovných závierok.
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Osobné náklady | 35 tis. € | 33 tis. € | 37 tis. € | 36 tis. € |
Hlavná činnosť je nezdaňovaná, podnikateľská činnosť zdaňovaná. Sumy podľa zverejnených účtovných závierok.
Čím firma disponuje ku koncu roka: neobežný a obežný majetok, uvedený bez DPH.
Z čoho je majetok financovaný: vlastné imanie a cudzie zdroje. Pasíva sa vždy rovnajú aktívam.
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 1,48 mil. € | 1,52 mil. € | 1,73 mil. € | 2,02 mil. € |
| Neobežný majetok | 41 tis. € | 108 tis. € | 182 tis. € | 147 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 41 tis. € | 108 tis. € | 182 tis. € | 147 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 1,44 mil. € | 1,41 mil. € | 1,55 mil. € | 1,87 mil. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 829 tis. € | 850 tis. € | 1,16 mil. € | 1,39 mil. € |
| Krátkodobý finančný majetok | — | — | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 607 tis. € | 563 tis. € | 390 tis. € | 479 tis. € |
| Časové rozlíšenie | — | — | 0 € | 0 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 1,48 mil. € | 1,52 mil. € | 1,73 mil. € | 2,02 mil. € |
| Vlastné imanie | 1,08 mil. € | 1,32 mil. € | 1,57 mil. € | 1,82 mil. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | — | — | 0 € | 0 € |
| HV minulých rokov | 699 tis. € | 1,07 mil. € | 1,31 mil. € | 1,57 mil. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 372 tis. € | 242 tis. € | 253 tis. € | 245 tis. € |
| Záväzky | 402 tis. € | 203 tis. € | 161 tis. € | 202 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 683 € | 814 € |
| Krátkodobé záväzky | 380 tis. € | 183 tis. € | 141 tis. € | 182 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | — | — | 20 tis. € | 20 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 1 623 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | — | — | 0 € | 0 € |
Stav majetku a zdrojov jeho financovania ku koncu každého roka. Aktíva sú uvedené bez DPH.
13 registrovaných činností
Adresa Ulica sv. Cyrila a Metoda 80/4, 07501 Nový Ruskov, Slovenská republika
Adresa Komenského 2137/43, 07501 Trebišov, Slovenská republika
Adresa Znievska 21, 85106 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Ulica sv. Cyrila a Metoda 80/4, 07501 Nový Ruskov, Slovenská republika
Adresa Komenského 2137/43, 07501 Trebišov, Slovenská republika
Adresa Znievska 21, 85106 Bratislava, Slovenská republika
3 zmeny v registri
Hore spoločníci firmy, dole firmy, v ktorých je spoločníkom.
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
OMEGA SPEDITION SLOVAKIA s.r.o.
Ulica sv. Cyrila a Metoda 80, 075 01 Nový Ruskov
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.