Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 46226354・Stará Vajnorská 17, 83201 Bratislava・Založené 2011
Obrat 2025
0 €
−100 %Zisk 2025
−3 311 €
−42 %Aktíva
4 324 €
−43 %Vlastný kapitál
−9 845 €
−51 %Zadlženosť
327,7 %
+142 ppHrubá marža
—
NezverejnenéAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
ROA
-76,6 %
−46 ppRentabilita aktív
ROE
33,6 %
−2,1 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,31
−43 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−2 971 €
−49 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-11,4 %
+5,6 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−9 845 €
−51 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-9,7 %
Priemerný ročný rast tržieb
Úročený dlh
0 €
Dlhodobé bankové úvery + krátkodobé bankové úvery + krátkodobé finančné výpomoci
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 4 440 € | 4 440 € | 4 080 € | 0 € |
| Pridaná hodnota | −530 € | 877 € | −826 € | −1 802 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 4 440 € | 4 440 € | 4 080 € | 0 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −1 666 € | −271 € | −2 333 € | −3 311 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 340 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 8 269 € | 8 155 € | 7 605 € | 4 324 € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 8 269 € | 8 155 € | 7 605 € | 4 324 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 370 € | 370 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 7 899 € | 7 785 € | 7 605 € | 4 324 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 8 269 € | 8 155 € | 7 605 € | 4 324 € |
| Vlastné imanie | −3 929 € | −4 200 € | −6 533 € | −9 845 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | −7 763 € | −9 429 € | −9 700 € | −12 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −1 666 € | −271 € | −2 333 € | −3 311 € |
| Záväzky | 12 tis. € | 12 tis. € | 14 tis. € | 14 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 12 tis. € | 12 tis. € | 14 tis. € | 14 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
12 registrovaných činností
Adresa Kráčice 258/26, 90082 Blatné, Slovenská republika
Adresa Kráčice 258/26, 90082 Blatné, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
2 zápisy z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.