Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 46232001・Pribinova 32/4919, 82109 Bratislava・Založené 2011
Obrat 2025
30 tis. €
+10 %Zisk 2025
6 219 €
−27 %Aktíva
24 tis. €
+23 %Vlastný kapitál
24 tis. €
+36 %Zadlženosť
3,1 %
−8,9 ppHrubá marža
53,3 %
−7,3 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
20,4 %
−10 ppZisk / výnosy
ROA
25,5 %
−18 ppRentabilita aktív
ROE
26,3 %
−23 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
13,96
+270 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
6 987 €
−30 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
11,0 %
−4,2 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
9 950 €
+51 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-0,6 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 0 € | 18 tis. € | 28 tis. € | 18 tis. € |
| Pridaná hodnota | 0 € | 4 465 € | 17 tis. € | 9 558 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 0 € | 18 tis. € | 28 tis. € | 30 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −62 € | 3 458 € | 8 523 € | 6 219 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 643 € | 1 522 € | 768 € |
| Daň z príjmov splatná | 0 € | 643 € | 1 522 € | 768 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 5 938 € | 15 tis. € | 20 tis. € | 24 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 12 tis. € | 11 tis. € | 14 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 12 tis. € | 11 tis. € | 14 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 5 938 € | 3 106 € | 8 992 € | 11 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 3 080 € | 0 € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 5 938 € | 3 106 € | 5 912 € | 11 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 5 938 € | 15 tis. € | 20 tis. € | 24 tis. € |
| Vlastné imanie | 5 458 € | 8 916 € | 17 tis. € | 24 tis. € |
| Základné imanie | 6 000 € | 6 000 € | 6 000 € | 6 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 0 € | 0 € | 0 € | 600 € |
| HV minulých rokov | −480 € | −542 € | 2 916 € | 11 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −62 € | 3 458 € | 8 523 € | 6 219 € |
| Záväzky | 480 € | 6 023 € | 2 386 € | 768 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 480 € | 6 023 € | 2 386 € | 768 € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
8 registrovaných činností
Adresa Popradská 4/11958, 82106 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Mečíková 38/6008, 84107 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Mečíková 38/6008, 84107 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Popradská 4/11958, 82106 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Popradská 4/11958, 82106 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Mečíková 38/6008, 84107 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Mečíková 38/6008, 84107 Bratislava, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.