Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 46232761・Saratovská 2929/3, 93405 Levice・Založené 2011
Obrat 2024
62 tis. €
+31 %Zisk 2024
−34 tis. €
+26 %Aktíva
2,76 mil. €
−1,8 %Vlastný kapitál
28 tis. €
+140 %Zadlženosť
99,0 %
−3,4 ppHrubá marža
27,1 %
+17 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-54,5 %
+42 ppZisk / výnosy
ROA
-1,2 %
+0,4 ppRentabilita aktív
ROE
-121,9 %
−188 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,00
−83 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−33 tis. €
+28 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-2,9 %
−2,9 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−2,72 mil. €
+1,9 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
6,4 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 32 tis. € | 36 tis. € | 46 tis. € | 61 tis. € |
| Pridaná hodnota | −191 € | 5 016 € | 4 506 € | 17 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 32 tis. € | 44 tis. € | 47 tis. € | 62 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −40 tis. € | −29 tis. € | −45 tis. € | −34 tis. € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 0 € | 960 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 2,29 mil. € | 2,69 mil. € | 2,81 mil. € | 2,76 mil. € |
| Neobežný majetok | 2,28 mil. € | 2,67 mil. € | 2,75 mil. € | 2,75 mil. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 2,28 mil. € | 2,67 mil. € | 2,75 mil. € | 2,75 mil. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 9 208 € | 18 tis. € | 54 tis. € | 8 701 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 795 € | 4 001 € | 39 tis. € | 1 769 € |
| Finančné účty | 8 413 € | 14 tis. € | 16 tis. € | 6 932 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 2,29 mil. € | 2,69 mil. € | 2,81 mil. € | 2,76 mil. € |
| Vlastné imanie | −153 tis. € | −23 tis. € | −69 tis. € | 28 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | −118 tis. € | 0 € | −29 tis. € | −74 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −40 tis. € | −29 tis. € | −45 tis. € | −34 tis. € |
| Záväzky | 2,44 mil. € | 2,72 mil. € | 2,88 mil. € | 2,73 mil. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 2,44 mil. € | 2,66 mil. € | 2,83 mil. € | 2,73 mil. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 58 tis. € | 48 tis. € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
3 registrované činnosti
Adresa Saratovská 2929/3, 93405 Levice, Slovenská republika
Adresa Saratovská 2929/3, 93405 Levice, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.