Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 46236732・Vavilovova 1180/2, 85101 Bratislava・Založené 2011
Obrat 2025
70 tis. €
−2,6 %Zisk 2025
10 tis. €
+27 %Aktíva
119 tis. €
+4,2 %Vlastný kapitál
111 tis. €
+9,9 %Zadlženosť
7,3 %
−4,8 ppHrubá marža
50,4 %
+3,9 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
14,2 %
+3,3 ppZisk / výnosy
ROA
8,4 %
+1,5 ppRentabilita aktív
ROE
9,0 %
+1,2 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
14,01
+68 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
11 tis. €
+6,2 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
11,0 %
−15 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
111 tis. €
+9,9 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-3,3 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 67 tis. € | 76 tis. € | 72 tis. € | 70 tis. € |
| Pridaná hodnota | 30 tis. € | 32 tis. € | 33 tis. € | 35 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 70 tis. € | 76 tis. € | 72 tis. € | 70 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 221 € | 4 324 € | 7 868 € | 10 tis. € |
| Daň z príjmov | 617 € | 1 222 € | 2 709 € | 1 233 € |
| Daň z príjmov splatná | 617 € | 1 222 € | — | — |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 108 tis. € | 109 tis. € | 115 tis. € | 119 tis. € |
| Neobežný majetok | 12 tis. € | 5 230 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 12 tis. € | 5 230 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 95 tis. € | 103 tis. € | 115 tis. € | 119 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 6 372 € | 7 360 € | 1 388 € | 241 € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | — | — |
| Finančné účty | 89 tis. € | 96 tis. € | 113 tis. € | 119 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 933 € | 195 € | — | — |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 108 tis. € | 109 tis. € | 115 tis. € | 119 tis. € |
| Vlastné imanie | 88 tis. € | 93 tis. € | 101 tis. € | 111 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 3 507 € | 3 506 € | — | — |
| HV minulých rokov | 80 tis. € | 80 tis. € | 84 tis. € | 92 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 221 € | 4 324 € | 7 868 € | 10 tis. € |
| Záväzky | 20 tis. € | 16 tis. € | 14 tis. € | 8 741 € |
| Dlhodobé záväzky | 604 € | 665 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 19 tis. € | 15 tis. € | 14 tis. € | 8 521 € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | — | — |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 220 € | 220 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | −47 € | — | — |
Vývoj daňových povinností
13 registrovaných činností
Adresa Vavilovova 1180/2, 85101 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Vavilovova 1180/2, 85101 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Vavilovova 1180/2, 85101 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Vavilovova 1180/2, 85101 Bratislava, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.